Bensu Soral neden tacize uğradı? Bensu Soral kimdir?

Bensu Soral neden tacize uğradı ve Bensu Soral kim? sorusunun yanıtı haberimizde... Hande Soral'ın kardeşi olan ve İçerde dizisinde oynayan Bensu Soral taciz mi edildi? İşte Bensu Soral taciz olayının detayları...

16 Mayıs 2017 04:37
Bensu Soral neden tacize uğradı? Bensu Soral kimdir?
Bensu Soral'ın taciz olayının detayları burada! Trafikte tacize uğrayan Bensu Soral kimdir? Hande Soral ile kardeş mi? Taciz olayı hakkında ne açıklama yaptı? İşte tüm yaşananlar...

İçerde dizisinde rol alan ve geçtiğimiz bölümlerde diziye veda eden Bensu Soral, önceki gün İstanbul'da motosiklet turuna çıktı.
Her fırsatta mini scooter'ına atlayan güzel oyuncunun trafikte bir magandanın sözlü tacizine uğradığı ortaya çıktı. Sekiz yıldır ehliyeti olan oyuncu başından geçen tatsız olayı sevgili Hakan Baş ile paylaştı.

Motosiklet tutkusuyla tanınan ünlü oyuncu Bensu Soral'ın geçtimiz günlerde trafikte bir magandanın sözlü tacizine uğradığı ortaya çıktı.

Posta'ya konuşan Bensu Soral, "Daha önce de otomobilinin direksiyonunu üzerime kırıp, beni sıkıştırmaya çalışanlar olmuştu. Artık Bostancı sahilinde bisikletle tur atıyorum" dedi.

BENSU SORAL'A SEVGİLİSİNDEN YASAK

İş adamı Hakan Baş'ın, bir magandanın sözlü tacizine maruz kalan sevgilisi Soral'ın tek başına motosikletle dolaşmasını yasakladığı iddia edildi.BENSU SORAL KİMDİR?

1991 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Bensu Soral aslen Bursalıdır. Oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi olan Bensu Soral Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur.
Bir süre modellik ile uğraşan Bunse Soral dizi oyunculuğuna başladıktan sonra mankenliği bırakmış ve tamamen oyunculuğa yönelmiştir.
Vicdan dizisinde gösterdiği oyunculuk performansı ile yapımcıların dikkatini çeken Soral Star TV ekranlarında yayınlanan Başrolünde Beren Saat ve Hülya Avşar gibi isimlerin yer aldığı Kösem dizisinde de oynamıştır
Son olarak Show TV'de yayınlanan Aras Bulut ve Çağatay Ulusoy'un başrolünü paylaştığı İçerde dizisinde oynamaktaydı.
Bensu Soral'ın yer aldığı projeler
2012 yılında Yol Ayrımı dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır
2013 yılında Vicdan dizisinde Müge karakterini canlandırmıştır
2014 yılında Boynu Bükükler dizisinde Miray karakterini canlandırmıştır
2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterini canlandırmıştır

Oyunculuk kariyerine "Yol Ayrımı" dizisi ile başlayan Bensu Soral, televziyon ekranlarındaki ilerleyişine "Vicdan" dizisi ile devam etmiştir. "Boynu Bükükler" isimli gençlik dizinde de boy gösteren güzel oyuncu, yeni bir proje olarak "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırmıştır.

Televizyon dizilerindeki kariyeri dışında, oyunculuğunu Murat Dalkılıç'ın "Kader" şarkısında da sergilemiştir.

Bensu Soral, şu anda SHOW TV'nin reyting rekorları kıran dizisi İçerde'nin Melek karakterine hayat vermektedir.

HANDE SORAL KİMDİR?

Komedi Dükkanı isimli şov programını seyretmek üzere salona giden Hande Soral, Tolga Çevik ile birlikte misafir olarak sahneye çıkar. Sahnedeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Hande Soral, bu performansının ardından oyunculuk dünyasına merhaba dedi.

2008 ile 2011 tarihleri arasında Hande Soral ilk defa dizilerde yer almaya başladı. Küçük Kadınlar isimli dizide yer alan Hande Soral 2010 tarihinde Gecekondu isimli dizide yer aldı.

Hande Soral'ın oynadığı dizi ve filmlerin listesi şu şekilde;

Komedi Dükkanı (2008)
Küçük Kadınlar (2011)
Gecekondu (2010 4.bölüm)
Bir Günah Gibi (2011)

Alev Alev (2012-2013)
Fatih (2013)
Çalıkuşu (2014)
Yılanların Öcü (2014)

Daha fazla göster
yukarı ok