Aşk Mantık İntikam yeni bölüm FOX TV HD canlı yayın, Aşk Mantık İntikam tek parça kesintisiz reklamsız donmadan izle 27. bölüm

Aşk mantık intikam 24 Aralık Cuma günü yeni bölüm olarak FOX TV ekranlarında seyircisiyle kaldığı yerden buluşuyor. Yeni bölümde yine birbirinen ilginç maceraların yanı sıra başrol oyuncularının sürüklediği 27. bölüm olarak ekranlara gelecek.

24 Aralık 2021 18:55
Aşk Mantık İntikam yeni bölüm FOX TV HD canlı yayın, Aşk Mantık İntikam tek parça kesintisiz reklamsız donmadan izle 27. bölüm
Yeni bölüm Aşk mantık intikam FOX TV'de 24 Aralık 2021 Cuma günü 27. bölüm olarak yayınlanıyor. Yapımcılığını No:9 Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal'ın uyarladığı "Aşk Mantık İntikam" dizisi 24 Aralık Cuma saat 20.00'de FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
AŞK MANTIK İNTİKAM YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜM AŞK MANTIK İNTİKAM NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

FOX TV'nin sevilen dizisi olmayı kısa sürede başaran Aşk Mantık İntikam bu akşam 24 Aralık 2021 Cuma günü saat 20:00'de yayınlanıyor. Yeni bölüm Aşk mantık intikam izlemek isteyenler FOX TV HD izlemeye devam ediyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM 27. BÖLÜM ÖZETİ
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


Aşk Mantık İntikam 27. bölümünün özeti: Ayaz'ın teklifiyle köşeye sıkışan Esra her şeyi Ozan'a anlatmaya karar verir. Bunu öğrenen Çınar, Esra ve Atlas'ı kaybetmemek için Ayaz'a geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunur. Çağla ise Ozan'ı boşanmaktan vazgeçirmek için Ela'yı kullanmaktan çekinmez. Çınar'ın Ayaz'la birlikte kurduğu oyun Ozan'ın hiç beklemediği bir anda gerçeklerle karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.AŞK MANTIK İNTİKAM 26 BÖLÜM ÖZETİ

Aşk Mantık İntikam 26. bölüm özeti: Ayaz'ın düğünde kardeş olduklarını söylemesiyle sarsılan Ozan, bu bilginin doğruluğundan hala şüphelidir. Esra bu yüzleşmeden daha fazla kaçamayacağını söyleyerek babasıyla görüşmesi konusunda Ozan'ı destekler. Sonunda babasının karşısına çıkan Ozan, yıllardır içini kemiren soruların cevaplarını alabilecek midir? 


Diğer yandan Ozan'ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan'ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan'ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder. Ozan ve Esra birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da içine düştükleri durumlar onları yan yana getirmektedir. Hiç beklemediği bir anda Ayaz'la karşı karşıya gelen Esra, Ayaz'ın kendisine yaptığı teklifle şok olacaktır.

HANGİ OYUNCULAR AŞK MANTIK İNTİKAM'DA OYNUYOR?

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı dizide ayrıca Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de rol alıyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Daha fazla göster
yukarı ok