Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wiggins: "Her zaman sizden şüphe edenleri susturmak istersiniz"

Minnesota Timberwolves forveti Andrew Wiggins, kendisinden şüphe eden insanları "susturduğu" için çok mutlu olduğunu belirtti.

Minnesota Timberwolves forveti Andrew Wiggins, kendisinden şüphe eden insanları "susturduğu" için çok mutlu olduğunu belirtti.

Wiggins, şu anda sezonda kariyerindeki en yüksek sayı (24.8), şut yüzdesi (46.2), ribaund (5.4), asist (3.5) ve blok (1.2) ortalamalarını yakalıyor.

24 yaşındaki Wiggins, başantrenör Ryan Saunders ile bir bağ kurduğunu belirtti:

"Büyük bir fark yarattı. Bana inanıyor ve bana daha fazla güveniyor. Böyle bir koçumun olması, çok şey ifade ediyor."

"Ryan bana başarılı olmamı istediğini söyledi ve bu da bana ve kariyerime yardımcı olabilecek yollardan biri, attığım şutları daha fazla düşünüyorum."

"Sosyal medyada, televizyonu açıp spor kanalı falan izlediğinizde, daima belirli şeyler görüyorsunuz ve duyuyorsunuz. İnsanlar belli şeyler söylüyorlar. Bu konuda olumlu kalmak ve kuru gürültüyü dışarıda tutmak için elinden geleni yaptı. Bu durum hiç hayatımı mahveden bir noktaya gelmedi. Ben kendimi herkesten çok seviyorum."

"İNSANLARI HEP SUSTURMAK İSTERSİNİZ"


Ancak, tüm eleştirilerin kendisini aşağı çektiği zamanların, özellikle geçen yıl olduğunu da itiraf etti:

"Formsuz bir dönemimde insanların dediklerini duyunca 'Ah be' diyordum. Her zaman sizden şüphe eden insanları susturmak istersiniz."