Son Yaz 25. bölüm FOX TV HD full izle, Son Yaz (YENİ SEZON) izle 9 Ekim Cumartesi

Son Yaz FOX 25. bölüm yeni sezon yeni bölüm izle yayını ekranlara geliyor ve hayranları merakla bekliyor. Canlı izle FOX TV Cuma Son Yaz Cuma yeni bölüm, Son Yaz son bölüm izle, Son Yaz Cuma kesintisiz izle, Canlı yayın Son Yaz dizisiyle ilgili bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Canlı yayın FOX TV Son Yaz izleyicilerle 9 Ekim Cuma günü buluşuyor. Son Yaz FOX canlı yayın izlemek isteyenler 25. bölüm için ekran başında yerini aldı. Son bölüm Cuma izle Son Yaz yeni bölümünde yine ilginç gelişmeler yaşanacak.

09 Ekim 2021 13:49
Son Yaz 25. bölüm FOX TV HD full izle, Son Yaz (YENİ SEZON) izle 9 Ekim Cumartesi
Son Yaz 25. bölüm izle FOX ekranlarında 9 Ekim Cuma günü izleyebilirsiniz. İlgi ile takip edilen Son Yaz dizisi yeni bölümü ile FOX'ta Cuma günü yayınlanacak. Son Yaz Cuma FOX ekranlarında 25. bölümü yayınlanıyor. Canlı yayın FOX TV Cuma izlemek isteyenler Son Yaz dizisinin hayranları kaçırmadan ekran başında bulunuyor. Yeni bölümünde yine sürprizlerle ekranda olacak Son Yaz 25. bölüm yayınlanacağı 9 Ekim tarihinde bekleniyor. Son yaz izle canlı olarak FOX TV'de izleyebilirsiniz. Son Yaz yeni bölümü FOX TV'de yayınlanacak 9 Ekim Cuma günü. 
Son Yaz 25. bölümü FOX TV'de canlı yayın anında 9 Ekim Cuma 2021 saat 20:00'de izlenebilir.

SON YAZ 25. BÖLÜM İZLE CUMA FOX TV HD İZLE

YENİ BÖLÜM SON YAZ 25. BÖLÜM İZLE TEK PARÇASON YAZ 25. BÖLÜM ÖZET


Selim, Sare'nin peşlerinde olduğundan şüphelenir ve hemen bir plan yapar ancak Sare'nin de başka bir planı vardır. Sare ve Selim arasında büyük bir oyun döner. Akgün ise tüm bu oyunların içinde kendi yolunu çizmeye çalışacaktır fakat Akgün'ün bilmediği bir şey vardır. Selim, Akgün ve çocukları için kendini feda etmeye hazırdır.

Cihan Sancaktar ise Yağmur'a ulaşmak için Naz ve Soner'i kullanır. Bu durum Akgün'ün kıskançlık krizine girmesine sebep olur. Yağmur ve Akgün arasındaki gerilim artar. Herkes tekrar dağılmak üzereyken onları bir araya getiren Altay olacaktır. Altay'ın girdiği geri dönülemez yol, acı bir şekilde de olsa birbirlerini korumak zorunda olduklarını onlara hatırlatır.

SON YAZ SON BÖLÜM ÖZET
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


Soner'in vurulması ile Emel, kızının ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu tekrar anlar. Emel Naz'ı almak istese de bu o kadar kolay olmayacaktır. Naz artık Sancaktar Ailesi'nin bir üyesidir. Selim'in de konuya dahil olmasıyla bu durum, büyük bir aile krizine sebep olur. Sancaktar'lar ve Kara Ailesi yüz yüze gelecektir.

Akgün ise Soner'in intikamını almak ister. Cihan ile iş birliği yaparak Soner'in intikamını almak için harekete geçecektir. Tam bu noktada Sare devreye girer ve işleri kendi lehine çevirmek için bir plan yapar. Sare için her şey planlandığı gibi giderken her şey bir anda alt üst olur. Sare Akay aslında Selim Kara ile şimdi tanışacaktır…

SON YAZ KONUSU NEDİR?


İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması…Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Adalet Sitesi'nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır.

Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul'dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün'ün ve hiç istemediği halde Yağmur'un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

SON YAZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

FOX TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinin nerede çekildiği belli oldu. Son Yaz dizisi İzmir'in Çeşme ve Alaçatı bölgelerinde çekiliyor.

SON YAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Yeni bölüm Son Yaz FOX ekranlarında seyrcisiyle 25. bölüm yayınlanacak ve takip edilecek. Büyük seyirci kitlesi olan Son Yaz ilk bölümden itibaren çok izlendi ve şimdi Son Yaz 25. bölüm izle başlangıç saati kesinleşti. İlk bölümünden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen dizilerden Son Yaz 25. bölüm izlemek isteyenler için ekranlara geliyor.SON YAZ OYUNCU KADROSU

Akgün Gökalp Taşkın
(Alperen Duymaz)

Selim Kara
(Ali Atay)

Sare Akay
(Birce Akalay)

Yağmur Kara
(Hafsanur Sancaktutan)

Selçuk Taşkın
(Arif Pişkin)

Emel Yaman
(Sezer Koç)

Soner Sancaktar
(Halil Babür)

Cihan Sancaktar
(Yılmaz Bayraktar)

Naz Yaman
(Yasemin Yazıcı)

Eray Duraner
(Yunus Narin)

Kıymet Sancaktar
(Zuhal Gencer)

Burak Sancaktar
(Onur Bay)

Cemre Sancaktar
(Yaprak Medine)

Yiğit Mertoğlu
(Tayfun Sav)

Altay Kara
(Ata Nedim Arman)

Ahmet Tunalı
(Cengiz Okuyucu)

Şevval Mertoğlu
(İlda Özgürel)

Canan Kara
(Funda Eryiğit)

Fatih Doğanay
(Emre Karayel)

Metin Yaman
(Sinan Tuzcu)

Serap Gök
(Şebnem Dönmez)

Kaan Gök
(Erdem Şanlı)

Arda Ateş
(Sarp İkiler)

Gökhan
(Olgun Toker)

SON YAZ TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON YAZ CUMA FOX TV İZLE SON BÖLÜM

İzleyiciler Son Yaz 25. bölüm izle tek parça bölümünde heyecanlı anları ekranlara taşıyacak. Her Cumartesi günü olduğu gibi bu Cumartesi de ekranlara FOX TV'de gelecek olan Son Yaz 25. bölüm izle, Son Yaz yeni bölüm, Son Yaz yeni bölümde ne olacak, Canlı izle Son Yaz 9 Ekim Cumartesi detaylarını görebilirsiniz. İlgiyle izlenen Son Yaz dizisi yeni bölümünü vatandaşlar kaçırmadan izlemek istiyor.Daha fazla göster
 Reklam 
yukarı ok