Şarkıcı Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman ayrıldı mı? Aleyna Tilki'nin görüntüleri...

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman ayrıldı mı sorusuna yanıt geldi. Magazin basınında Aleyna Tilki'nin aşk yaşadığı sevgilisi Emrah Karaduman ile ayrıldığı haberlerinin gerçek olmadığı ortaya çıktı.

05 Ağustos 2017 14:20
Şarkıcı Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman ayrıldı mı? Aleyna Tilki'nin görüntüleri...
Şarkıcı Aleyna Tilki'nin aşk yaşadığı sevgilisi Emrah Karaduman'dan ayrıldığı iddialar magazin gündeminde ciddi şekilde konuşuldu. Genç yaşına rağmen müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki'nin Emrah Karaduman ile aşkındaki iddialara görüntülerle yanıt geldi.
Aleyna Tilki, birlikte çalıştığı ve aşk yaşadığı iddia edilen aranjör-DJ Emrah Karaduman'la Çeşme'de görüntülendi. İkili, denize girmek yerine iskelede oturup ayaklarını suya sokmayı tercih etti. Neşeli oldukları gözlenen çift, gün boyu şakalaştı.

Yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' ile adından söz ettiren Aleyna Tilki, yoğun çalışma temposuna kısa bir mola verdiği öğrenildi.ALEYNA TİLKİ KİMDİR? | Aleyna Tilki, 28 Mart 2000'de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya'da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı single'ında vokal olarak yer aldı. Single'ın YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı.

Şarkı ise MusicTopTR Resmi Listesi'nda 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017'de ilk solo single'ı "Sen Olsan Bari"yi yayımladı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


Çıkışının ilk aylarında içkili mek,nlarda sahne alması, reşit olmadığı gerekçesiyle 65. Türkiye Hükûmetinin tepkisini çekti. Kasım 2016'daki bir konseri sırasında mek,na iki el yapımı ses bombası atıldı.

EMRAH KARADUMAN KİMDİR? | Emrah Karaduman, 4 Kasım 1987 tarihinde Samsun'da doğdu. Müzikal yeteneğini geliştirmek için konservatuvara yazılsa da parasal zorluklar yüzünden eğitime devam edemedi.

Bir dönem Samsun'da barlarda çalıştıktan sonra hayalindeki müzikal kariyerin peşine düşmek için İstanbul'a taşındı. Kadıköy'de bir barda çalışırken Hande Yener'in sahne ekibi Emrah'a ulaşarak Yener'in orkestrasına katılma teklifi yaptı. Bu teklifle birlikte yıllarca Hande Yener ile çalıştı. Daha sonra Hande Yener'in çeşitli şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise dahil olmak üzere çeşitli şarkıcıların şarkıları besteledi veya düzenlemelerini yaptı.


Kendisinin ilk stüdyo albümü Toz Duman, 12 Haziran 2015'te DMC tarafından piyasaya sürüldü. Albümdeki "İntikam", "Nerden Bilecekmiş" ve "Kırk Yılda Bir Gibisin" şarkılarına klip çekildi; şarkıları sırasıyla Demet Akalın, İrem Derici ve Murat Dalkılıç seslendirdi.

İlk single çalışması olan Cevapsız Çınlama isimli albümünde parçayı Aleyna Tilki seslendirdi.

Kaynak: Haberturk
Daha fazla göster
yukarı ok