Oğuzhan Özyakup'tan Sergen Yalçın'a söz

Sergen Yalçın'la telefonla görüşen yıldız oyuncu, Hoca'sının çağrısına kulak verdi ve "Eskisinden de daha iyisini göstereceğim" dedi.

Haber; Türkiye
Oğuzhan Özyakup'tan Sergen Yalçın'a söz
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Mayıs 2020 10:57
Beşiktaş'ın sezon ortasında Hollanda Ligi ekiplerinden Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup geri dönüyor. Sergen Yalçın'ın göreve geldiği günlerde Feyenoord'la anlaşan yıldız oyuncu, yeni Hoca'sının kalması yönündeki isteği üzerine "Teşekkür ederim ama anlaşma sağlandı. Beşiktaş'a çok daha güçlü olarak döneceğim" cevabını vermişti.

Oğuzhan'ın koronavirüs sürecinde ailesi ile birlikte yaşamaya alıştığı için gelecek sezonda da Hollanda'da devam edeceği iddiaları üzerine Sergen Yalçın devreye girdi. Siyah-beyazlıların teknik patronu, 27 yaşındaki oyuncuyla telefonda bir görüşme gerçekleştirdi.

FEDAYA DA HAZIR

Oğuzhan'a, yeni sezon planlamalarında özel bir yeri olduğunu söyleyen tecrübeli çalıştırıcı "Burada yarım kalmış bir işin var. Kendini tekrar ispat edeceksin. Bunu birlikte başaracağız. Hiçbir şeyden endişe etme, bana güven" dedi.

Hoca'sının bu sözleri üzerine çok mutlu olan yıldız futbolcu "Ben de size söz veriyorum. Eski performansımdan çok daha iyisini göstereceğim" sözlerini kullandı.

Öte yandan senelik 11 milyon lira ücreti bulunan Oğuzhan'ın, indirime gitmeye hazır olduğu da öğrenildi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
'G.SARAY; ÇOK ÜZÜLDÜM'
"G.SARAY; ÇOK ÜZÜLDÜM"
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu.
 
Tümü
TÜMÜ