Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. bölüm (CANLI) kesintisiz full tek parça izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi 62. bölüm izle son bölüm takip ediliyor. Show TV 1 Mayıs Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. bölümüyle izle canlı olarak vatandaşlar tarafından izlenecek. Hayranları Karadeniz'de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm, canlı yayın Kuzey Yıldızı İlk Aşk full, kesintisiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk sonuçlarını merak ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümünü izleyiclier merakla bekliyor ve 6w. bölüm heyecanı sarmış durumda.

01 Mayıs 2021 10:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. bölüm (CANLI) kesintisiz full tek parça izle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm kesintisiz full canlı yayın ekranlara geliyor. ShowTV son bölüm tek parça kesintisiz olarak yayında olacak. Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın ile ekranlara geliyor ve izleyicilern meraklı bekleyişi 61. bölüm Yeni bölümüyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi günü ShowTV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

Yeni bölümde ne olacak Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu özet detayları ile birlikte merak edilenler bulunuyor. Dizinin 60. bölümünde yine kahkaha dolu sahneler ve duygu dolu anlar yer alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Show TV'de 24 Nisan 2021 tarihinde Cumartesi günü saat 20:00'de 61. bölüm ekranlara geliyor. 
KUZEY YILDIZI İLK AŞK 62. BÖLÜM İZLE TIKLAYIN

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 62. BÖLÜM ÖZET


Kuzey, biricik oğlunu gözünün önünden ayırmamaya karar verir. Ama Kuzey'in bu çabası, onun tüm çocuklarını koruyabileceği anlamına gelmemektedir.
Kuzey, oğlunun, kızlarının ve biricik aşkının mutluluğu için elinden gelenin fazlasını yapar. Ama herkesi aynı anda mutlu edebilmesi ve sakınabilmesi mümkün değildir. Bunu herkes yaşayarak görecektir.


KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM ÖZET

Yaşadığı talihsiz hastalık sebebiyle Yıldız zor günler yaşarken, Kuzey'e de öfkeliydi. İkili arasındaki tüm ipler kopma noktasına gelmişken, Yıldız'ın attığı adımla aşık çift yeniden barıştı.

Kuzey, Yıldız'ı iyileştirmek ve mutlu etmek için tüm imkanlarıyla çabaladı. Kuzey ile Yıldız'ın bebeklerinin sağlık durumu daha iyiye giderken Yıldız, kendi bebeğini besleyemediği için büyük bir üzüntü yaşıyordu. Yıldız'ı mutlu edebilmek için tüm aile bir çare düşünmeye başlarken Nahide, bu durumu çözebilecek otların listesini yaptı.

Yıldız'ın sütünün gelmesi için başta Kuzey olmak üzere tüm aile seferber oldu ve aranan otlar zorluklarla bulundu. Finalde Kuzey'in organizasyonu ise Yıldız ve bebeğini kavuşturdu. Yıldız'ın ısrarlarına dayanamayan Kuzey, sanki yeniden doğum yapacakmış gibi onu hastaneye götürdü. Burada oğlu Güney'i kucağına alan Yıldız, tarif edilemez bir mutluluk yaşadı. Kuzey, Yıldız ve bebeklerinin bir arada olduğu bu mutlu anlar yüzleri güldürdü.

NEREDE ÇEKİLİYOR KUZEY YILDIZI İLK AŞK

Sevlien dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz'in Ordu şehrinde gerçekleşiyor. Doğal güzelliklerinin her an ekranlara geldiği Ordu'da Kuzey Yıldızı İlk Aşk birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.

KONUSU KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEDİR?

Memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız'la sözlenip İstanbul'a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ OYUNCULARI

ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkur, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan oynuyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin tüm oyuncuları ise şu şekilde:
KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yeni bölüm Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1 Mayıs Cumartesi 2021 dizisi son bölümde yaşanan ilginç gelişmelerin ardından son bölüm olan 62. bölüm bu akşam canlı izle olarak takip edebilirsiniz. Çekimleri Karadeniz'in Ordu şehrinde yapılan ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm Cumartesi akşamı yayınlanıyor.

Canlı izle 1 Mayıs 2021 Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle tek parça, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın izle ShowTV HD son bölüm full izle konusu için haberimizi takip edebilirsiniz.KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE TEK PARÇA KESİNTİSİZ SHOW TV


Daha fazla göster
yukarı ok