• Böyle bir kontrat görülmedi! Hayrete düşürecek o gerçek..

 • Fenerbahçeli yıldız için flaş eleştiri: "Tartışılması lazım"

 • Moussa Sow'dan röveşata yanıtı! "Böyle atmak zor mu?"

 • Volkan Demirel'den Beşiktaş ve UEFA Avrupa Ligi sözü!..

Kerimcan Durmaz'a saldırı ölümden döndü

Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı sonrasında ünlü sosyal medya fenomoni ölümden döndü. Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı ve Kerimcan Durmaz'ın sağlık durumu hakkında bilgiler canlı yayında verildi. İşte Kericam Durmaz'a yapılan saldırının detayları...

Kaynak: Sporx.com
 •  
Kerimcan Durmaz'a saldırı ölümden döndü
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Aralık 2016 12:04
Kerimcan Durmaz'a saldırı! Ünlü sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'a 15 kişi tarafından saldırı düzenlendi. Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı sonrasında ünlü isim hastaneye kaldırıldı. Kerimcan Durmaz'ın menajeri, ünlü ismin son durumu hakkkında detaylı bilgi verdi. İşte Kerimcan Durmaz'a yapılan o saldırı ve Kerimcan Durmaz'ın son durumu...

KERİMCAN DURMAZ'A YAPILAN SALDIRININ DETAYLARI

KERİMCAN DURMAZ AĞIR YARALANDI!
Kerimcan Durmaz'ın Samsun'da sahne aldığı mekanda arbede çıktığı haberi ortaya çıktıktan sonra Kerimcan Durmaz'ın ağır yaralandığı haberleri geride bıraktığımız gün magazin gündeminin önemli maddelerinden biri olmuştu. Kerimcan Durmaz, bir magazin programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak olayın abartıldığını sadece bileğinin burkulduğunu söylemişti. Ancak yaşananların bu kadar basit olmadığı ertesi gün ortaya çıktı. Mekanda yaşanan arbedenin merkezinde Kerimcan Durmaz'ın olduğu ve bu saldırı sonrasında Durmaz'ın ağır yaralandığı ortaya çıktı.

KERİMCAN DURMAZ'A 15 KİŞİ SALDIRDI!
Renkli Sayfalar'ın haberine göre mekana Kerimcan Durmaz'ı izlemeye gelen kalabalık bir gruptan sadece dördü yaşı tuttuğu için alınmış. Kerimcan performansını sergilediği sırada, kalabalık gruptan içeriye girebilen dört kişiden biri Kerimcan'ın dj kabinine şişe fırlatmış. Bu beklenmedik olay karşısında Kerimcan arka taraftan kaçmak yerine kendisini koruyacaklarını düşündüğü seyircilerin arasına inmiş ve ön kapıya yönelmiş. Ancak dışarıda kendisini bekleyen ve yaşları 15 ile 17 arasında değişen 10-15 kişilik grup menajeri ve bir arkadaşıyla kulüpten dışarıya çıkan Kerimcan'a saldırmış.KERİMCAN DURMAZ'IN KAŞI PATLADI, BURNU KIRILDI!
Yüzüne ve vücudunun pek çok yerine darbe alan Kerimcan'ın kaşı patlamış ve burnu kırılmış. Bir arkadaşının sırtında bir avmnin içinde bulunan mekanın otoparkına inen Kerimcan Durmaz ve arkadaşları polisin gelmesiyle buradan ayrılabilmiş.

KERİMCAN DURMAZ'IN ANNESİ VE BABASI, OĞLUNU BIRAKMIYOR
Olay sonrası İstanbul'da bir hastanede tedavi altına alınan Kerimcan Durmaz'ın gün içinde taburcu edilmesi bekleniyor. Magazin muhabirlerinin mikrofonlarına konuşan Kerimcan'ın annesi, her ne kadar oğlunun hiçbir şikayeti olmadığını söylese de yüzündeki ifade durumun ciddiyetini ortaya koyuyordu.

KERİCAM DURMAZ'IN MENAJERİNDEN FLAŞ AÇIKLAMA
Kericam Durmaz'ın son durumu nasıl? Sina Kanmaz, Kerimcan Durmaz'ın ayak bileğindeki sorunun ciddi olduğunu ancak ameliyatlık bir durumu olmadığını söyledi. Yüzünde birebir bir darbe(yumruk vs) olmadığını söyleyen Kanmaz, arbede esnasındaki düşmeden dolayı birkaç problemin olduğunu söyledi. Menajeri Kanmaz, burnu estetik olan Durmaz'ın düşme esnasında darbe aldığını, burnunun akıbetinin de bugün, yarın belli olacağını açıkladı. Ailesi ve menajeri yalanlasa da edindiğimiz diğer bilgilere göre, Durmaz'ın burnunun kırıldığını söyleniyor.

Sosyal medyada Kerimcan Durmazyorumları
Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
 • PUAN DURUMU
 • FİKSTÜR
 • STSL
 • 1.Lig
 • İng
 • Alm
 • İsp
 • İta
 • Fra
 • Hol
Hyundai H100
Hyundai H100 - Kamyonet 2.5 Tci Kasali A
46.500 TL
Chevrolet Cruze
Chevrolet Cruze - 1.6 Ls BOYASIZ
35.000 TL
Renault 12
Renault 12 - Tx Toros 5 Vt
12.500 TL
Hyundai H100
Hyundai H100 - Kamyonet 2.5 Tci Kasali A
46.500 TL