Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Hikmet Tuğsuz nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Survivor Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır? sorularının yanıtını öğrenmek isteyenler buraya... Survivor'a 2019'a katılan Hikmet Tuğsuz nerelidir? Hikmet Tuğsuz ne iş yapıyor? Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz hakkında tüm detaylarla sizlerleyiz..

03 Şubat 2019 19:42
Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Hikmet Tuğsuz nerelidir, ne iş yapmaktadır?
Survivor Hikmet Tuğsuz hakkında tüm bilgiler burada! Survivor 2019 tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki Survivor yarışmacılarından Hikmet Tuğsuz'un kim olduğukaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Hikmet Tuğsuz'un yaşı kaç? 

Hikmet Tuğsuz, Survivor 2019'da Türkiye takımında yarışıyor. Peki Hikmet Tuğsuz'un mesleği nedir? Survivor 2019 yarışmacısı hakkında tüm detayları haberimizde sizler için derledik.

SURVIVOR HİKMET TUĞSUZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.


SURVİVOR 2019 TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?
Hakan Kanık
Sude Burcu
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay KöksalSURVIVOR 2019 NEREDE ÇEKİLİYOR?

Nefes kesen görüntülere sahne olacak Survivor 2019, Dominik Cumhuriyeti ve adalarında çekilecek. Dominik Cumhuriyeti'nin muhteşem doğası görsel bir şölen sunarken, zorlu koşulları Survivor 2019'da heyecanı daha da artıracak. SURVIVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLADI?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Survivor'ın yayın tarihini açıkladı. Bu yıl, 13. sezonuyla ekrana gelecek olan Survivor, 2 Şubat 2019 tarihinde ilk bölümüyle başlayacak.

Survivor adasından ilk fotoğrafını paylaşan Ilıcalı, "Survivor'ın yeni adasına ilk adımı ben attım. Survivor Türkiye – Yunanistan 2 Şubat Cumartesi akşamı TV8'de. Bence kaçırmayın" ifadelerini kullanarak müjdeli haberi verdi.

Daha fazla göster
yukarı ok