Galatasaray'dan Dünya Kupası arasında Antalya kampı

Bu yıl Kasım-Aralık ayında oynanacak Dünya Kupası için ligler erken tatile girecek. Galatasaray, şampiyona nedeniyle başlayacak devre arası sürecinde Antalya'ya giderek kampa girecek ve büyük takımlarla hazırlık maçı oynayacak.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray'dan Dünya Kupası arasında Antalya kampı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ekim 2022 09:19
Katar'da yapılacak 2022 Dünya Kupası için geri sayım başladı. Ocak ayında oynanacak şampiyona öncesi Milli takımların kampa girmesi gerektiğinden, liglere erken ara verilecek.

Galatasaray'da bu aranın fırsata dönüştürülmesi planlanıyor. Sarı- Kırmızılılar, Antalya'da yapılacak kamp programını şimdiden şekillendirmiş durumda. Ayrıca Avrupa'nın elit kulüpleriyle hazırlık maçları ve özel turnuvalar konusunda görüşmeler yapılıyor. Galatasaray böylece yaz döneminde seçim krizi, geciken transferler gibi sebeplerle tam randımanlı yapılamayan kamp sürecini, devre arasında telafi etmeye çalışacak.

ESKİ LİSTE GÜNDEMDE

Kamp programını şimdiden yapan Galatasaray'ı ara transfer döneminde de yoğun günler bekliyor. Yaz dönemine damgasını vuran Erden Timur, sezon başında isteyip de alamadıkları bazı oyuncularla hâlâ görüştüğünü, onları kadroya dahil edebilmek üzere girişimlerde bulunacaklarını söyledi. 

SPORX ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ