Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Durant her türlü Warriors'tan ayrılacak" iddiası!

The Athletic'den Tim Kawakami, "NBA'deki çoğu insanın, Kevin Durant'in playofflarda ne yaparsa yapsın, Warriors ile tekrar imza atmasını beklemediğini" iddia etti.

The Athletic'den Tim Kawakami, "NBA'deki çoğu insanın, Kevin Durant'in playofflarda ne yaparsa yapsın, Warriors ile tekrar imza atmasını beklemediğini" iddia etti.

Durant'in ismi, aylardır New York Knicks ile güçlü bir şekilde bağlantılı geçiyordu.

Kawakami, Durant'in takım arkadaşlarının esas olarak bu sezon şampiyonluğu kazanmaya odaklanmaya devam ederek konuyu gözden kaçırmaya çalıştığını öne sürdü.

"Golden State'in manşetlerinin hepsinin buna göre üretildiğine inanıyorum; Üçüncü üst üste şampiyonluk için bir arada durmak adına ellerinden geleni yaptıktan sonra, eğer Durant ayrılırsa herhangi bir özür dilemeye ihtiyaç duyulmayacak. Ama bunda da kendine özgü bir gerilim var. tabii ki."

Kawakami ayrıca, Durant'in Warriors hücumunun en iyi Stephen Curry ve Draymond Green üzerinden işlediğini kabul etmeye istekli olduğunu, ancak kendisinin onların "güvencesi" olduğunu da savundu. Kawakami gayri resmi olarak bu durumu 'Warriors'ın Büyük Tavizi' olarak adlandırıyor.