Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşındadır? Altın Kelebek kazanan Afra Saraçoğlu nereli?

Afra Saraçoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Ödül kazanan ve törende dikkatleri çeken Afra Saraçoğlu hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

10 Aralık 2018 04:23
Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşındadır? Altın Kelebek kazanan Afra Saraçoğlu nereli?
Afra Saraçoğlu hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce birçok dizide ve filmde rol alan ve ödül almasıyla tekrar gündeme gelen Afra Saraçoğlu bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Afra Saraçoğlu ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz...
AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?
1997 doğumlu güzel oyuncu Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitimini sürdürmektedir.

Medya'da ve magazin dünyasında güzelliği ile sıkça Adriana Lima'ya benzediği yazılıp çizilmektedir.

Afra Saraçoğlu ilk sinema deneyimini ünlü sanatçı Özcan Deniz ile birlikte İkinci Şans isimli sinema filminde gerçekleştirmiştir. O dönemde de Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir. Özcan Deniz bu iddiları sert bir dille reddetmiş ve haberi çıkaranların hesap vermesi ve özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir.

Daha sonra ise Kötü Çocuk sinema filminde Tolga Sarıtaş ile birlikte başrol oynamıştır.

2017 yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanımın Kızları dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu dizide Ece karakterini canlandırmaktadır.

Afra Saraçoğlu baba tarafından aslen Balıkesir Edremit'lidir.

Ailesinin Fenerbahçe'li olması ve Fenerbahçe'de büyümüş olması nedeniyle Fenerbahçe takımını tuttuğunu belirten güzel oyuncu ayrıca bir anı defteri tuttuğunu ve gün içinde kendisini ne etkilediyse onları kaleme aldığını belirtmiştir.AFRA SARAÇOĞLU ÖDÜL KAZANDI

2018 Pantene Altın Kelebek ödül gecesinde fark yaratanlar kategorisinde yer alan Afra Saraçoğlu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Neslihan Atagül ve Aslı Bekiro'nun da aralarında bulunduğu fark yaratanlar arasında dikkat çekici kıyafetiyle Afra Saraçoğlu vatandaşlar tarafından merak edildı.

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülünün bu yılki kazananı oldu.

Daha fazla göster
yukarı ok