14 Mayıs Survivor eleme adayları kimler, belli mi?

Survivor'da 14 Mayıs'ta yayınlanan bölümde eleme adayları kimler oldu? sorusunun yanıtıyla sizlerleyiz. İşte Survivor'da son eleme adayları, dokunulmazlık oyunu ve yeni bölüm fragmanı...

15 Mayıs 2017 13:42
14 Mayıs Survivor eleme adayları kimler, belli mi?
Survivor 14 Mayıs'ta eleme adayları belli oldu! Büyük heyecana sahne olan ve 3. sete taşınan dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımından bir yarışmacı daha eleme adayı oldu. Peki dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte tüm soruların yanıtı..

14 MAYIS SURVIVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Pazar akşamı oynanan maçta bir kez daha mağlup oldu. Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Berna, Anıl ve Volkan eleme adayları olmuştu. Pazar akşamı bireysel dokunulmazlık oyununda Ogeday'ın kazanması ve Gökhan'ın da koruma altında olması sebebiyle geriye kalan tek aday Elif, eleme adaylarından oldu. Bu sonuçla birlikte bu hafta Berna, Anıl, Volkan ve Elif'ten biri elenecek.

İŞTE SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA YAŞANANLAR

Survivor dokunulmazlık oyununda ilk seti bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, ikinci sette mağlup olmaktan kurtulamadı. Son seti de kazanan Ünlüler takımı, 3 hafta üst üste haftanın 2 dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

VE SURVIVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI BURADA!CUMARTESİ AKŞAMI KİMLER ELEME ADAYI OLDU?


Son dönemde yükselişe geçen ve son olarak araba ödülünü kazanan Ünlüler, dokunulmazlık oyununda Gönüllüler'i 2-0 mağlup etti. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı. Konseyde Berna 2, Anıl 2, Ogeday'ı 1 kişi yazdı. Bu sonuçlarla birlikte Berna ve Anıl ilk eleme adayları oldu. Dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise Volkan'ın ismini söyledi ve 3 eleme adayı belli oldu.SURVIVIOR'DA BERNA'DAN STRATEJİ 

Anıl'ı söylemesi durumunda ilk oylamada eleme adayı olmayacak olmasına rağmen Berna, Ogeday'ın ismini yazdı. Gökhan'ın kendi ismini yazacağını ve her şartta eleme adayı olacağını düşünen Berna, Ogeday'ın ismini yazarak kendisini de eleme adayı yaptı. Bu nedenle Gökhan, 3. kişiyi aday olarak göstermek zorunda kaldı.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da araba ödülü için ilk günkü oyunu kazanan Ünlüler, ikinci günde 9-8 öne geçtikleri sette bayrak yarışında mağlup oldu. Final setine kalan oyunu ise Ünlüler kazandı ve 6 arabayı kazanmayı başardılar.
Ünlüler ve gönüllüler takımı oyunun ikinci etabı için Survivor son bölümde karşı karşıya geldi. 1-1 beraber sona eren 2. turun 2 oyunu sonrası yarışmacılar final turu için yarıştılar. Büyük çekişmeye sahne olan final turu sonrası Survivor araba ödülünü kazanan takım ünlüler oldu. Bu sonuçla birlikte, ünlüler takımından her bir yarışmacıya araba hediye edildi. Oyun sonrası ünlüler takımının coşku ise görülmeye değerdi.

ARABA ÖDÜL OYUNU SON ATIŞI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

OYUN SONUNDA GÖZ YAŞLARI

Son setin son oyununda Sema ile Elif karşı karşıya geldi. Ünlüler takımının kazanmasını engelleyecek fırsatları yakalayan Elif, isabetli atışları yapamadı ve kendisine çok sinirlendi. Oyunun ardından Elif gözyaşları döktü ve uzun bir süre kendisine gelemedi.

Oyunun ardından Ogeday Girişken, "Geleceğim bambaşka olabilirdi. Geleceğim değişecekti" ifadelerini kullanırken Berna, şanssızlıktan yakındı. Volkan ise çocuklarıyla arabada gezmenin hayalini kurduğunu ancak gerçekleşmediğini belirti.
Daha fazla göster
yukarı ok