Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Waiters ameliyat geçirecek, sezonu kapatıyor..

Miami Heat guardı Dion Waiters'ın, sezonu kapatmasına sebep olacak bir sol ayak bileği ameliyatı geçireceği açıklandı.

Miami Heat guardı Dion Waiters'ın, sezonu kapatmasına sebep olacak bir sol ayak bileği ameliyatı geçireceği açıklandı.

Waiters'ın, ameliyatı önümüzdeki iki hafta içinde geçirmesi bekleniyor.

Kararına varmadan önce, Waiters'ın uzmanlarla bu ameliyatın sezonu kapatmasına sebep olacağı veya playofflardan önce dönmesine izin vereceği konusunda konuştuğu söylendi.

23 Aralık'ta ayak bileğini burkan ve o günden beri son sekiz maçta forma giyemeyen Waiters'ın iyileşme sürecinin 4-6 ay arası sürmesi beklendiği bildirildi.

26 yaşındaki Waiters, geçtiğimiz sezon ilk defa sol ayak bileğinden sakatlanmıştı ve sezonun son 13 maçını da bu yüzden kaçırmıştı. Geçen yaz ameliyatı düşünen Waiters, o dönem serbest oyuncu olduğu için dinlenmeyi ve tedavi görmeyi tercih etmişti.


7/24 NBA TÜRKİYE