Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

T-Mac, CEO yardımcısı olarak Magic'e geri döndü!

Hall of Fame oyuncu Tracy McGrady, Orlando Magic CEO'su Alex Martins'in özel asistanı olmak için anlaştı.

Hall of Fame oyuncu Tracy McGrady, Orlando Magic CEO'su Alex Martins'in özel asistanı olmak için anlaştı.

Polk County'de büyüyen T-Mac, Lakeland Magic G League takımını tanıtmak ve pazarlamak için de yardım edecek.

Ancak McGrady'nin görevlerinin bunun ötesine geçmesi ve ara sıra, Orlando Magic oyuncuları ve antrenörleri ile sahada ve oyun alanlarında da çalışması bekleniyor.

McGrady ve Magic, 2004 yılında gergin şartlar sonrası ayrılmış olsa da, yıllarca McGrady ve takım arasında yeniden bir yeniden bir araya gelme konusu söylentiler içerisinde yer alıyordu. Takım, kuruluşunun 25. yıldönümünü kutlamasının bir parçası olarak 2013-14 sezonunun açılış gecesinde kendisini onurlandırmış ve aradaki ilişkiyi düzeltme konusunda bir adım atmıştı.

NBA'de 15 sezon oynayan T-Mac, Orlando'ya 2000 yılında Grant Hill'le birlikte oldukça değerli bir serbest oyuncu olarak katılmıştı. Burada dört sezon geçiren T-Mac, maç başına ortalama 28.1 sayı ile oynadı ancak Hill, geçirdiği sakatlıkların yoğunluğu dolayısıyla T-Mac'le birlikte yeteri kadar oynayamadı. Bunun sonucu olarak Magic, McGrady'nin buradaki görev süresi boyunca playoff ilk turu ötesine geçemedi.

McGrady, geçtiğimiz Eylül ayında Naismith Basketbol Hall of Fame'e kabul edilmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE