Survivor Anlat Bakalım Burak Yılmaz Sercan Yıldırım performansı izle

Survivor Anlat Bakalım Burak Yılmaz Sercan Bayram özel bölümünde birlikte yarıştı. İki eski takım arkadaşı olan Survivor Anlat Bakalım Burak Yılmaz Sercan performansıyla eğlenceli görüntüler oluşturdu. Ünlüler takımından Survivor Sercan ve Burak Yılmaz'ın Anlat Bakalım performansı yarışmacıları güldürdü. Survivor Sercan ve Burak Yılmaz'ın Anlat Bakalım mücadelesi Survivor 2020'de heyecan dolu anlar yaşattı.

25 Mayıs 2020 10:37
Survivor Anlat Bakalım Burak Yılmaz Sercan Yıldırım performansı izle
Survivor Anlat Bakalım Burak Yılmaz Sercan yarışmada bir araya gelerek hayranlarını sevindirdi. Survivor 2020 Bayram Özel programında yarışmacılar ile ünlü isimler arasında çok eğlenceli Anlat Bakalım oyunu oynandı. Survivor'ın bayrama özel olarak ekrana gelen Anlat Bakalım'da 11 yarışmacı, Türkiye'den 11 ünlü isimle eşleşti. 24 Mayıs Pazar günü Survivor 86. bölümde oynanan Anlat Bakalım'da ilk olarak Sercan Yıldırım ile Burak Yılmaz eşleşmesi performans sergiledi. Yeşil sahalarda omuz omuza mücadele eden iki ismin Anlat Bakalım oyunundan güzel bir oyun sergilediler. Keyifli anların yaşandığı, kahkahalarla izlenen Sercan – Burak Yılmaz ikilisi yedi tane kelimeyi doğru tahmin etmeyi başardı.

SURVIVOR BURAK YILMAZ SERCAN YILDIRIM PERFORMANS İZLESURVIVOR ANLAT BAKALIM İZLE
Ünlü yarışma programı Survivor'daki Anlat Bakalım bölümü ilgiyle takip ediliyor ve tekrarları da izlenmeye çalışılıyor. Ramazan Bayramının ilk gününde Survivor 86. bölümde özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Survivor 2020'nin 11 yarışmacısı ile 11 ünlü isim eşleşti. Bireysel olarak oynadıkları Anlat Bakalım oyununda en çok kelime tahmini yapmaya çalıştılar. Kahkahaların havada uçuştuğu, izleyenlere çok eğlenceli vakit geçirdiği Survivor Anlat Bakalım oyununda eşleşmelerden dikkat çeken performanslar ekrana geldi. Oyunun sonunda en çok kelimeyi doğru tahmin edenler, 13 kelime ile Cemal Can - Ezgi Mola oldu. Onları 12'şer kelime ile takip edenler ise Yasin - Hadise ve Evrim - Yılmaz Morgül oldu.
ANLAT BAKALIM TEKRAR İZLE!

Sercan - Burak Yılmaz: 7

Aycan - Emre Belözoğlu: 7

Berkan - Gupse Özay: 9

Yunus Emre - Bülent Serttaş: 10

Yasin - Hadise: 12

Elif - Murat Dalkılıç: 10

Evrim - Yılmaz Morgül: 12

Cemal Can - Ezgi Mola: 13

Nisa - Enis Arıkan: 9

Ardahan - Sarp Apak: 10

Barış - Cedi Osman: 10EZGİ MOLA'DAN CEMAL CAN'A SÜRPRİZ

Televizyonların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'in bayram özel bölümünde çok özel anlar ekrana geldi. 24 Mayıs Pazar günü, Survivor 86. bölümde Anlat Bakalım oyunu için yarışmacılar, 11 ünlü isim ile eşleşti. Gönüllüler takımında yer alan Cemal Can'ın Anlat Bakalım oyununda partneri ise güzel oyuncu Ezgi Mola oldu. Oyun öncesinde Ezgi Mola, Survivor Cemal Can'a güzel bir sürpriz yaptı. Ekranların sevilen ismi Ezgi Mola, Cemal Can'ın doğum gününü unutmadı ve Türkiye'den katıldığı oyunda onun için bir pasta hazırladı. Gözyaşlarına hakim olamayan Cemal Can'ın yerine mumlara Ezgi Mola üfledi. Bu güzel sürpriz sonrasında Cemal Can ve Ezgi Mola, Anlat Bakalım oyununda tam onüç kelimeyi doğru bilerek yarışmanın zirvesine yerleştiler.

HADİSE VE YASİN'DEN REKOR

Survivor 2020 bayram özel bölümünde ekrana gelen Anlat Bakalım oyununda Yasin ile Hadise, performansları ile dikkat çekmeyi başardı. 24 Mayıs 2020 tarihli Survivor 86. bölümde Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, birer ünlü isim ile eşleşti be birlikte Anlat Bakalım oyunu oynadılar. Gönüllüler takımından Yasin, güzel şarkıcı Hadise ile eşleşmişti. Yasin ile Hadise, Survivor Anlat Bakalım bayram özel oyununda çok iyi performans sergilediler. Verilen süre için yasaklı kelimeleri kullanmadan partnerine kelimeleri doğru tahmin etmeyi çalıştılar. Survivor 2020 yeni bölümde Hadise ile Yasin, toplam 12 kelime bilerek zirveye yerleşmeyi başardılar.

SURVIVOR ANLAT BAKALIM TEKRAR İZLE


Daha fazla göster
yukarı ok