Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Spurs taraftarından Zaza Pachulia'ya dava!

Bir San Antonio Spurs taraftarı, Golden State Warriors ve Zaza Pachulia'ya Kawhi Leonard'ı 1. maçta sakatladıkları için dava açtı.

Bir San Antonio Spurs taraftarı, Golden State Warriors ve Zaza Pachulia'ya Kawhi Leonard'ı 1. maçta sakatladıkları için dava açtı.

San Antonio Express-News'e göre, davayı açan kişinin ismi Spurs taraftarı Juan Vazquez.

Vasquez 73 bin dolardan fazla tazminat istemekle birlikte, çoğunlukla mahkemenin Pachulia'nın bu tarz müdahelelerinin durdurmasını istiyor.

Vazquez'in avukatı Alfonso Kennard Jr., şu şekilde konuştu:

"Tüm mahkemelerden talep ettiğimiz şey, takımımız ve onu sevenler için ciddi yaralanmalara neden olabilecek ve sebep olabilecek bu tür davranışların San Antonio'da gerçekleşmesine izin verilmemesidir" dedi.

NBA, niyeti reddeden Pachulia'nın herhangi bir cezayla karşılaşmayacağını açıklamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE