Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Mike Conley de sezonu kapattı

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley'nin, sol topuğundan geçireceği ameliyat sebebiyle sezonu kapattığı söylendi.

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley'nin, sol topuğundan geçireceği ameliyat sebebiyle sezonu kapattığı söylendi.

Takımın yöneticisi Chris Wallace, Conley'nin "küçük bir kemik çıkıntısını yumuşatmak" için cerrahiye ihtiyaç duyduğunu, sezonluk bilet sahiplerine bizzat e-mail yoluyla duyurdu.

Conley'nin önümüzdeki sezon Grizzlies'in antrenman kampı öncesi sağlığına kavuşması bekleniyor. Conley, bu sezon başlarında aşil tendonundan sakatlık geçirmiş ve dayanıklılık sorunları yaşamıştı.

Conley, 2016-17 sezonunda 69, 2015-16'da 56, 2014-15 sezonunda da 70 maç forma giymişti. Conley 2017-18'de kariyerin en düşüğü olan %38.1 isabetle 17.1 sayı ve 4.1 asist ortalamaları yakaladı.

Grizzlies, sezonda 17-31 serisinde ilerliyor.


7/24 NBA TÜRKİYE