Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Jeremy Lin, Çin'de oynamaya açık

Jeremy Lin, Çin'de oynama şansına kapıyı kapatmadığını belirtti.

Haber; Sporx.com
Jeremy Lin, Çin'de oynamaya açık olduğunu söyledi.

Lin, son altı haftalık serbest oyuncu dönemi boyunca NBA'de bir iş bulmakta zorlandı. 30 yaşındaki oyuncu, yeterince beklerse halen bir talih bulabilecekken, Çin'de oynama şansı için kapıyı kapatmadığını belirtti:

"Elbette CBA'i düşünüyorum. Gelecek yıl nerede olacağımı bilmiyorum, bu yüzden beklentilerim yok. Hangi seviyede oynayabileceğimi biliyorum, bu yüzden bu seviyede oynamazsam razı olmayacağım."

"ARTIK 30 YAŞINDAYIM, HEDEF MUTLULUK"


Harvard mezunu oyuncu, bu yaz boyunca sahip olduğu genel yaklaşımı hakkında konuştu:

"Bu yılki en önemli şey formda olmaktı. Bu yaz iyileşmek için zamanım oldu. Mutlu olmak istiyorum, asıl mesele bu. Rekabet ederken, her şey NBA ile ilgilidir. Ama şimdi 30 yaşındayım, asıl mesele mutlu olmak."

Lin, aslında 2011-12 sezonunun lokavt döneminde Çin Basketbol Ligi'nde birkaç maç oynamış ve Çin'in Guangzhou şehrinde düzenlenen ABA Kulüp Şampiyonası'nda Dongguan Leopards takımı ile birlikte, turnuvada MVP onuruna hak kazanmıştı.