Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gasol: "Barcelona iddiaları, yalandı"

Los Angeles Lakers'ın yeni pivotu Marc Gasol, İspanya'ya dönmek ve Barcelona ile anlaşmakla ilgilendiği yönündeki haberleri yalanladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers'ın yeni pivotu Marc Gasol, İspanya'ya dönmek ve Barcelona ile anlaşmakla ilgilendiği yönündeki haberleri yalanladı.

Gasol, TSN Sports'tan Josh Lewenberg'e söylentilerin yalan olduğunu belirtti:

"Hiçbiri doğru değildi. Sanırım birisi sadece varsayım yaptı. İnsanlar benim adıma böyle bir karar vermeye çalıştı ama ben böyle bir şey hiç söylemedim. Barcelona ile hiç konuşmadım bile. Şu anda yaşadığımız dünya bu, bir şey duyuyorsunuz ve herkes buna inanıyor."

Gasol'un Lakers ile anlaşması, iki yıllığı 5.25 milyon dolarlık bir anlaşmaydı.