Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. bölüm izle (BARBAROS DİZİSİ TRT)

Barbaroslar dizisi ilk bölümüyle yeni bölüm 1. bölüm olarak TRT 1'de ekranlara geliyor. Diziyi merakla bekleyenler 1. bölümü 16 Eylül Perşembe günü saat 20:00'de izleyerek merakını giderecek. Barbarosla Akteniz'in Kılıcı dizisinin detayları haberimizde...

16 Eylül 2021 11:25
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. bölüm izle (BARBAROS DİZİSİ TRT)
TRT 1'in yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. bölüm olarak ekranlara geliyor. Senaryosu, oyuncuları, oyunculukları, görsel efektleri, savaş sahneleri ve tarihe ışık tutan anlatımıyla reytinglerin zirvesine oynayan dizi 16 Eylül 2021 Perşembe yayınlanıyor.
BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINBARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI KONUSU

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak. Çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam eden dizi TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 1. BÖLÜM ÖZET

Midilli Fatihi Yakup Ağa'nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

İshak, Hızır'ın baba ocağı Midilli'de olmasından çok memnundur ancak Hızır'ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal "sır" vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır.

Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!
Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye'ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita'nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita'nın İskenderiye sorumlusu Sylvio'nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.Baba Oruç'un karısı Despina'yı yeni heyecanlar beklerken, düşman Antuan hiç beklenmedik bir yerden saldıracak ve kardeşleri can evlerinden vuracaktır.

Hızır sır yolunda emaneti alarak başarılı olabilecek mi?
Oruç kurulan kumpastan kardeşi İlyas ile birlikte kurtulabilecek mi?

BARBAROS DİZİSİ OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Caner Topçu, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Melis Babadağ ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.

BARBAROS DİZİSİ TRT 1'DE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin nerede çekildiği belli oldu. Yapılan açıklamalarda Barbaros dizisinin çekimlerinin İstanbul'un yanı sıra Marmaris ve Antalya'da yapıldığı belirtiliyor.

BARBAROS DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olmaya aday olan Barbaros dizisi TRT 1'de yayınlanıyor ve hayranlarıyla buluşuyor. Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Barbaros dizisi 16 Eylül Perşembe günü TRT 1'de yayınlanıyor.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI İZLE YOUTUBE
Daha fazla göster
yukarı ok