(19 Ocak Salı) Yeni bölüm Masumlar Apartmanı canlı yayın full kesintisiz 18. bölüm izle kesintisiz HD

Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı 19 Ocak Salı günü TRT 1 ekranlarında seyirciyle yeniden buluşuyor. Yılbaşı döneminde yeni bölümü yayınlanmayan Masumlar Apartmanı 18. bölüm TRT 1 canlı izle seçeneği ile vatandaşlar tarafından seyredilecek. Televizyon ekranlarında TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 18. bölüm canlı izle TRT 1 yeni bölüm izle ekranlarda olacak. Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Yapılan değerlendirmelerde görülüyor ki Masumlar Apartmanı yeni bölüm canlı yayın izle, Masumlar Apartmanı 18. bölüm izle, Son bölüm Masumlar Apartmanı detayları ile haberimizde...

19 Ocak 2021 08:31
(19 Ocak Salı) Yeni bölüm Masumlar Apartmanı canlı yayın full kesintisiz 18. bölüm izle kesintisiz HD
Dizinin bu bölümünde yine beklenen heyecan, komik sahneler ile birlikte güçlü senaryonun tüm öğeleri gösterilecek ve 19 Ocak 2021 Salı günü saat 20:00'de full izle canlı Masumlar Apartmanı olarak ekranlarda olacak. Gerçek bir hayat hikayesi olan "Masumlar Apartmanı", Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlandı. 

En çok sevilen dizilerin başında gelen Masumlar Apartmanı 18. bölüm 19 Ocak Salı günü yayınlanıyor.  İlgi gören TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölüm full izle son bölüm kesintisiz HD TRT 1 kanalında 18. bölüm yayınlanacak. 

Yeni Bölüm Masumlar Apartmanı'nın yayınlanacağı tarih ve saat belli oldu. TRT 1'de 19 Ocak 2021 tarihinde Salı günü saat 20:00'de yayınlanacak Masumlar Apartmanı'nı izleyebilirsiniz. 

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
SON BÖLÜM MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE
Senaryosunu Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM FULL İZLE
MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR? GERÇEK HİKAYE MASUMLAR APARTMANI

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?
MASUMLAR APARTMANI KİTABI MADALYONUN İÇİ

2004 yılında basılan Madalyonun İçi kitabı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan hikayelerin esin kaynağıdır. Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'dur. Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben, Safiye, Han karakterleri de dahil olmak üzere bir tüm eser Madalyonun İçi kitabından alıntılanmıştır.

MADALYONUN İÇİ YAZARI DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

1947 yılında Ankara'da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış; Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapmıştır. 1973 yılında evlenmiş, sonrasında TRT'den ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü'ne asistan olarak girdi. 1977'de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1982 yılında üniversitede doçent olmak üzereyken, tercihini hocalıktan değil, doktorluktan yana yaparak üniversiteden ayrıldı. Bunun akabinde, Ankara'da 23 yıl boyunca serbest hekimlik yapan Budayıcıoğlu, hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı "Madalyonun İçi" isimli kitabını çıkardı.

2005 yılında en büyük hayallerinden birini gerçekleştiren Budayıcıoğlu, hastaların sosyal güvencelerini doğrultusunda, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açarak Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.Türkiye'nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olması özelliğini taşıyan merkez; ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği düzeyde olduğu için de önemli bir yer edindi.

MASUMLAR APARTMANI RESMİ INSTAGRAM SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN2008 yılında "Günahın Üç Rengi", "Hayata Dön" ve "Kral Kaybederse" isimli eserlerini yayınladı.

2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı.

Mesleki deneyimleri sonucunda yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı ve Camdaki Kız romanından uyarlanan, gerçek bir hayat hikayesinin ele alındığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Kırmızı Oda dizisi ve Masumlar Apartmanı dizisine de ilham kaynağı olacak! Tecrübelerini toplum ile paylaşarak çok boyutlu işlere imza atmaya devam eden Gülseren Budayıcıoğlu hekim kimliğinin yanı sıra, projeleri ile de takdir edilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ
Yeni dizi Masumlar Apartmanı 18. bölümü ile yeni bölüm olarak 19 Ocak Salı günü yayınlanacak. TRT ekranlarında izleyici ile buluşan ve kadrosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü yayınlanıyor.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanında, ablası Safiye ile tartışan Han, İnci ile beraber eşyalarını alıp apartmanı terk ediyor.

19 OCAK 18. BÖLÜM MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE

Yayınlan son bölüm Masumlar Apartmanı 18. bölüm olarak geçiyor ve TRT 1 ekranlarında yer alıyor. TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı som bölüm bu akşam ekranlara geliyor 19 Ocak 2021 Salı canlı izle full yeni son bölüm 18. bölüm akşamında. Dizinin konusu Masumlar Apartmanı son bölüm öncesinde okumakta yarar vardır.
Daha fazla göster
yukarı ok