(SON YAZ 10. BÖLÜM İZLE) Canlı yayın FOX Cuma, 5 Mart 2021 Son Yaz son bölümü

Son Yaz Cuma yeni bölüm, Son Yaz son bölüm izle, Son Yaz Cuma kesintisiz izle, Canlı yayın Son Yaz dizisiyle ilgili bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Canlı yayın FOX TV Son Yaz izleyicilerle 26 Şubat Cuma günü buluşuyor. Son Yaz FOX canlı yayın izlemek isteyenler 10. bölüm için ekran başında yerini aldı. Son bölüm Cuma izle Son Yaz yeni bölümünde yine ilginç gelişmeler yaşanacak. Son Yaz FOX 10. bölüm yayını ekranlara geliyor ve hayranları merakla bekliyor.

04 Mart 2021 22:18
(SON YAZ 10. BÖLÜM İZLE) Canlı yayın FOX Cuma, 5 Mart 2021 Son Yaz son bölümü
Son Yaz Cuma FOX ekranlarında 10. bölümü yayınlanıyor. Canlı yayın FOX TV Cuma izlemek isteyenler Son Yaz dizisinin hayranları kaçırmadan ekran başında bulunuyor. Yeni bölümünde yine sürprizlerle ekranda olacak Son Yaz 10. bölüm yayınlanacağı 5 Mart tarihinde bekleniyor. Son yaz izle canlı olarak FOX TV'de izleyebilirsiniz. Son Yaz yeni bölümü FOX TV'de yayınlanacak 5 Mart Cuma günü. Son bölümde yine önemli bir anda kalan Son Yaz kesintisiz canlı izleyerek 10. bölümde izleyebilirsiniz. İlgi ile takip edilen Son Yaz dizisi yeni bölümü ile FOX'ta Cuma günü yayınlanacak. 
Son Yaz 10. bölümü FOX TV'de canlı yayın anında 5 Mart Cuma 2021 saat 20:00'de izlenebilir.

SON YAZ 10. BÖLÜM İZLE CUMA FOX TV HD İZLE

YENİ BÖLÜM SON YAZ 10. BÖLÜM İZLE TEK PARÇASON YAZ SON BÖLÜM ÖZETİ


Selim, Akgün'ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün'ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün'ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara'nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim'e görünmeden yapmak zorundadır.
Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim'e sahip çıkma sırası Canan'dadır.

Akgün, Selim'e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur'la kesişecektir. Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün'ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

SON YAZ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması…Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Adalet Sitesi'nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır.

Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul'dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün'ün ve hiç istemediği halde Yağmur'un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

SON YAZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

FOX TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinin nerede çekildiği belli oldu. Son Yaz dizisi İzmir'in Çeşme ve Alaçatı bölgelerinde çekiliyor.

SON YAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Yeni bölüm Son Yaz FOX ekranlarında seyrcisiyle 10. bölüm yayınlanacak ve takip edilecek. Büyük seyirci kitlesi olan Son Yaz ilk bölümden itibaren çok izlendi ve şimdi Son Yaz 10. bölüm izle başlangıç saati kesinleşti. İlk bölümünden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen dizilerden Son Yaz 10. bölüm izlemek isteyenler için ekranlara geliyor.SON YAZ 10. BÖLÜM İZLE KESİNTİSİZ FOX TV

Son Yaz 10. bölümde kesintisiz izlemek için bekleyenlerin sayısı bir hayli fazla. Ali Atay, Funda Eryiğit başrollerini oynadığı Son Yaz 5 Mart Cuma 10. bölüm FOX ekranlarında seyirciyle buluşacak. İlk yayınlandığı tarihten bu yana çok sevilen dizi Son Yaz yeni bölümü Cuma günü yayınlanacak ve vatandaşlar çok merak ediyor.

SON YAZ OYUNCU KADROSU

ALPEREN DUYMAZ
ALİ ATAY
FUNDA ERYİĞİT
HAFSANUR SANCAKTUTAN
EMRE KARAYEL
SİNAN TUZCU
ŞEBNEM DÖNMEZ
ARİF PİŞKİN
SEZER KOÇ
HALİL BABÜR
YASEMİN YAZICI
ERDEM ŞANLI
YUNUS NARİN
ATA NEDİM ARMAN
SARP İKİLER
CENGİZ OKUYUCU

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.
Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.
Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

SON YAZ CUMA FOX TV İZLE SON BÖLÜM

İzleyiciler Son Yaz 10. bölüm izle tek parça bölümünde heyecanlı anları ekranlara taşıyacak. Her Cuma günü olduğu gibi bu Cuma da ekranlara FOX TV'de gelecek olan Son Yaz 10. bölüm izle, Son Yaz yeni bölüm, Son Yaz yeni bölümde ne olacak, Canlı izle Son Yaz detaylarını görebilirsiniz. İlgiyle izlenen Son Yaz dizisi yeni bölümünü vatandaşlar kaçırmadan izlemek istiyor.


Daha fazla göster
yukarı ok