S Sport frekans bilgileri, Türksat, Digitürk, Tivibu, D-Smart

S Sport TV yayın hayatına başladı. Aktif hale gelen S Sport'nin frekans bilgileri nedir? İşte yeni spor kanalının bilgileri ile ilgili detaylar...

09 Nisan 2017 16:54
S Sport frekans bilgileri, Türksat, Digitürk, Tivibu, D-Smart
S Sport kanalı Türkiye'de birçok ligi yayınlayacak! Peki S Sport frekans bilgilerini nasıl bulacağız diyenler, bu haber sizler için hazırlandı. Yeni spor kanalının frekans bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de bir yeni spor kanalı daha yayın hayatına başladı. S Sport yayın hayatına başlayacak olmasıyla ilgili çıkan haberlerin ardından kısa sürede sporseverlerin merakla beklediği bir kanal oldu. Peki bu kanalı nasıl izleyebilirsiniz?

Yayın hayatına başlayan kanalın frekans bilgileri nedir? S Sport uydu da, Digitürk'te, D-Smart'ta, Turkcell TV'de, Tivibu'da var mı? İşte S Sport frekans bilgileri ile ilgili detaylar...

BİLGİ: S SPORT KANALI YAYIN HAYATINA BAŞLADI
S SPORT FREKANS BİLGİLERİ | S Sport kanalı frekans bilgileri henüz belli olmadı. Çünkü S Sport kanalının şimdilik uyduda yer almayacağı açıklandı. Bu nedenle S Sport kazanalı yalnızca Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ gibi platformlarda yer alıyor.

Spor ve eğlence medyasındaki içerik pazarlama alanında dünyanın ilk 5 firması arasında bulunan Saran Medya'nın yeni spor kanalı S Sport, "Premium" içerikleriyle sporseverlerin vazgeçilmezi olacak. İngiltere Premier Ligi, Çin Futbol Süper Ligi, Formula 1 ve NBA başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayacak olan S Sport; Turkcell TV+, Digiturk ve D-Smart platformları üzerinden izleyenlerle buluşacak. S Sport, ayrıca BARCA TV, BAYERN TV ve AJAX TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekrana taşıyacak.

S Sport kanalına Digiturk 87, Dsmart 78 ve Turkcell Tv+ 77. kanallardan ulaşabilirsiniz.

Farklı spor branşlarından dünyanın en çok izlenen organizasyonlarını ekranlara taşıyacak olan yeni spor kanalı S Sport'un merakla beklenen Premium içerikleri:

S SPORT'TA HANGİ LİGLER YAYINLANACAK? |Spor kanalında hangi liglerin maçları yayınlanacak? İşte bu sorunun cevabı
İngiltere Premier Ligi Maçlar
İngiltere Premier Ligi Maç Özetleri ve Özel Programları
Milli Takımlar Hazırlık Maçları
CSL - Çin Futbol Süper Ligi
BARCA TV Kulüp Kanalı
AJAX TV Kulüp Kanalı
BAYERN TV Kulüp Kanalı
NBA'den Canlı Maçlar
Formula 1
FIVB Plaj Voleybolu Turnuvaları ve uluslararası voleybol turnuvaları
WTA Tenis Turnuvaları
ATP 500 ve ATP 250 Tenis Turnuvaları
Boks ve Diğer Dövüş Geceleri
World Super Bike (WSBK)
ESPN Winter & Summer X Games
FIS Ski, Snowboard Programları
PGS Tour Golf Turnuvası
World's Strongest Man
Pro Bull Riders
Monster Jam
Sumo Müsabakaları
Spor İçerikli BelgesellerKaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok