Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Porzingis: "Bu sezon sahaya dönmeyeceğim"

Dallas Mavericks için düzenlediği basın toplantısında Kristaps Porizingis, bu sezon sahaya geri dönmeyi asla planlamadığını açıkladı.

Dallas Mavericks için düzenlediği basın toplantısında Kristaps Porizingis, bu sezon sahaya geri dönmeyi asla planlamadığını açıkladı.

Geçtiğimiz sezon çapraz bağları kopan ve o andan beri forma giymemiş olan Porzee, şu şekilde konuştu:

"Baştan beri plan buydu ve plana bağlı kalıyoruz. Yirmi aydır oynamadığım için, doğrusu biraz paslanmış olduğumu düşünüyorum ama ben her şeyi çok fazla görselleştiren ve çok fazla film izleyip nasıl oynayacağımı bilen bir adamım. Umarım çabucak ritmime geri dönerim ve oyunu tekrar hissederim."

Bu hafta Porzingis'in çapraz bağlarının kopmasından bu yana neredeyse bir yıl oldu.

Porzingis ayrıca neden New York Knicks'ten takaslandığı hakkında yorum yapmayı da reddetti:

"Şu anda durum budur. Geriye bakmak yerine önümdekilere odaklanmayı tercih ederim. Bu durumla ilgili ileride daha fazla ayrıntıya gireceğim zamanlar olabilir, ancak şu anda yeni takımıma odaklanmak istiyorum: Dallas Mavericks'e."