O Ses Türkiye'den Survivor 2017'ye Hadise ve Dodan sürprizi!

O Ses Türkiye'de kazanan ekipten Hadise ve Dodan Özer, Acun Ilıcalı'nın TV 8'de yayınlandığı Survivor 2017 programına gidiyor. İşte detaylar.

20 Mart 2017 10:20
O Ses Türkiye'den Survivor 2017'ye Hadise ve Dodan sürprizi!
O Ses Türkiye'nin şampiyon takımından Hadise ve Dodan Özer, Survivor 2017'ye çıkarma yapacak. Final programında kazananın belli olması sonrasında yeni gelişmeler var.
O Ses Türkiye dün akşam nefesleri tutturan bir final yaptı. O Ses Türkiye'nin bu sezonki şampiyonu Hadise'nin takımında Dodan Özer oldu. Yakın zamanda Survivor'da yapılacak olan birleşme partisinde Hadise ile Dodan da katılacak. Heyecanlı bekleyiş şimdiden başladı...

Survivor 2017 birleşme partisinde Dodan Özer ve Hadise sürprizi Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye şampiyonu olan Dodan Özer ve Hadise'nin Survivor 2017'de birleşme partisine katılacak.
TV8 ekranlarında Ekim ayından bu yana devam eden O Ses Türkiye yarışmasının 2017 şampiyonı Dodan Özer oldu. Yarışmada 6 yıldır jüri üyesi olan Hadise de ilk defa şampiyonluğu yaşamış oldu. Şimdi Hadise ve Dodan Özer Survivor 2017'ye de katılacak.

Acun Ilıcalı, önceki günlerde Survivor ada konseyinde yaptığı açıklamada, 'Eğer Hadise şampiyon olursa yarışmacısını da alıp Survivor'a gelecek' demişti. Hadise ve Dodan Özer, Survivor'da önümüzdeki haftalarda yapılacak olan birleşme partisine katılacak ve yarışmacılara şarkılarıyla da sürpriz yapacak.

Kaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok