Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı ve Her Yerde Sen son 5. bölüm izle

Her Yerde Sen dizisi 6. bölümü izlemek ve Her Yerde Sen dizisi 5. yeni bölümde neler olduğunu öğrenmek isteyenler haberimizden faydalanabilir. İşte Her Yerde Sen dizisinin 5. bölümü izleme yolları, 6. bölüm fragmanı ve tüm bilgiler...

13 Temmuz 2019 04:29
Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı ve Her Yerde Sen son 5. bölüm izle
Her Yerde Sen dizisi 5. bölümü ve 6. bölüm fragmanı burada! İzlenme rekorları kıran ve FOX TV'de yayınlanan Her Yerde Sen dizisi son bölümünde neler yaşandı? İşte birbirinden önemli isimlerin oynadığı Her Yerde Sen dizisi 5. bölümünde yaşananlar... 6. bölüm fragmanına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

HER YERDE SEN 6. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

HER YERDE SEN 5. BÖLÜMDE NE OLDU?
Selin'in ailesinin gelişi ile telaşa kapılan Firuze ve Leyla durumu idare etmeye çalışırken ortalığı iyice karıştırır. Yıldırım'ın Artemim ekibini arşiv odasında yakalaması şirkette büyük bir krize yol açar. Krizin sorumlularından hesap soran Demir, Selin'den zor bir karar vermesini ister. Firuze ve Leyla kendilerini kurtaracak aşkı başlatmak için daha büyük bir hazırlıkla yeniden harekete geçerken Artemim ekibi Demir'i göndermek için planlar yapar. Ancak sürpriz bir gelişme Operasyon Çita'yı tehlikeye atacaktır.

HER YERDE SEN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Romantik komedi türündeki "Her Yerde Sen"in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. Eğlenceli tanıtımlarıyla sosyal medyada ve ekran başındakiler tarafından büyük beğeni toplayan "Her Yerde Sen"in tanıtım müziği ise başarılı şarkıcı Zeynep Bastık imzası taşıyor.HER YERDE SEN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Selin sadece binbir zorlukla aldığı, emek verdiği evini değil aile gibi olduğu Artemim Mimarlık'taki iş hayatını da bir anda Demir'le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele ederken yurt dışındaki başarılı iş hayatını Artemim'de daha da yükseltmek için gelen Demir?

Daha fazla göster
yukarı ok