Dokunulmazlığı Survivor'da kim kazandı?

Survivor'da Kıbrıs'a günler kaldı ve finaller öncesinde oynanan son 2 dokunulmazlık oyununun ilk ayağı gerçekleştirildi. Peki Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını kim kazandı? İşte tüm yaşananlar...

19 Haziran 2017 08:59
Dokunulmazlığı Survivor'da kim kazandı?
Survivor'da kriik dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı dün akşam belli oldu! Kıbrıs'a gitmeyi garantileyen hangi isim oldu? İşte Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyununu görüntüleri ve yeni bölüm fragmanı...
DOKUNULMAZLIĞI SURVIVOR KAZANAN İSİM

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda oldukça zorlu bir parkur yer aldı. Sema Apak Kıbrıs'ı garantilemesinin ardından oyunlarda oynamamaya devam etti. Serhat Akın, Adem Kılıççı, İlhan Mansız ve Ogeday Girişken arasında oldukça heyecanlı bir mücadele yaşandı. Kritik dokunulmazlık oyununu zorlu savaşın ardından Adem Kılıççı kazandı ve Kıbrıs finaline gitmeyi garantiledi.SURVIVOR SABRİYE'Yİ TANIYALIM

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, 'Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş' deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."

SURVIVOR'DA SABRİYE Mİ ELENDİ?

Sabriye, Adem ve Serhat Akın 3'lüsü arasındaki sms sıralamasına göre en alt sırada Sabriye Şengül oldu. Kıbrıs finaline çok az bir süre kala yarışmaya veda eden Sabirye Şengül, gözyaşlarını tutamadı. Gideceğini hissettiğini ifade eden Sabriye Şengül, "Hissetmiştim ben kendimin gideceğini. Buraya geldiğim için çok mutluyum, benim için çok zor olacak. Zaten kendimi hazırlamıştım, Acun Bey siz çok iyi bir insanız, çok hakkaniyetli bir insansınız. Ekibiniz de öyle, ailem gibi oldular hepsini çok özleyeceğim. Kıbrıs'ı, zaten finali hak etmediğimi ben de biliyorum. Hak etmek istemediğim yere de zaten gitmek istemem. İnşallah benim gönlüm Adem'in şampiyon olmasından yana, ben gidiyorum ama kardeşimi bırakıyorum. Hayırlısı ne ise o olsun." Dedi.

2. Dokunulmazlık oyununu ise son anda ilhan Mansız kazandığı için geriye kalan 3 kişi yani Adem, Sabriye ve Serhat otomatikman eleme potasına giren yarışmacılar oldular. Bu üç isimden en az oyu alarak adaya veda eden isim ise Sabriye oldu. Sabriye'nin elendikten sonra yaptığı konuşmalar herkesi duygulandırdı. Sabriye elendikten sonra zaten Kıbrıs'ı hak etmediğini belirtti ve şampiyonun Adem olmasını istediğini söyledi.

SURVİVOR'DA KIBRIS FİNALİ HANGİ GÜN?

Survivor büyük finale sadece 5 gün kaldı. Yarışmacıların büyük bir heyecanla beklediği final akşamına az bir zaman kala oyunlardaki streste artıyor. Planlanan takvime göre, Survivor finaline sadece 5 gün kaldı. Survivor finali 22 Haziran 2017'de gerçekleşecek.Kıbrıs Finali'nde 4 yarışmacı final koltuğuna oturacak.

SURVİVOR KIBRIS FİNALİNİ KİMLER GARANTİLEDİ?

Ogeday ve Sema net ve kesin olarak Kıbrıs finaline gitmeye hak kazandı. Bu haftaki oylamalar, Survivor 2017'nin son oylamalarındandı ve bu hafta pazar gününden itibaren Survivor'da Kıbrıs finali süreci resmen başladı. Kesin isimler Ogeday, Sema ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Adem oldu ve yarışmanın formatı gereği, finalist ekibe 1 kişi daha katılacak. Survivor Kıbrıs finallerine katılacak olan iki kişi daha belirlenecek.

Daha fazla göster
yukarı ok