Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry de, Green gibi sanal Peloton sürüşlerine sardı!

Golden State Warriors yıldızları Stephen Curry ve Draymond Green'in sanal Peloton sürüşleri düzenlediği bildirildi.

Haber; Sporx.com
Golden State Warriors yıldızları Stephen Curry ve Draymond Green'in sanal Peloton sürüşleri düzenlediği bildirildi.

Curry, Green ve Warriors'ın diğer bazı üyelerinin evlerinde Peloton bisikletleri bulunuyor ve sabahları, sanal grup gezilerine katılıyorlar:

Curry, tecrübesiyle ilgili şunları söyledi:

"Tour de Warriors'dayım. Ortalamanın üzerindeyim, ama henüz podyumda değilim. O noktaya nasıl geleceğimi bulmalıyım. Her zaman denenecek bir şeyler vardır."

Green ise, birkaç yıldır bir sabit bisiklet meraklısı olarak biliniyor.

Bir yıl önce kadar, Draymond, şu şekilde konuşmuştu:

"Terli hissediyorsun, antrenman yapmış gibi iyi hissediyorsun, ama vücuda fazla yük bindirmiyor. Bazen basketbol oyunundan veya tipik ağırlık odasından uzaklaşmak iyidir. Farklı bir grup insanla çalışıyorsunuz, hepiniz belli bir ritimdesiniz, birbirinizle uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Bir antrenmana müzik eklediğinizde, eğlenceli oluyor. Nişanlım ile çok yapıyorum ve iyi zaman geçiriyoruz. Yan yana oturuyoruz. O bunda gerçekten çok iyi."