Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

CP3, Kyrie'nin aşı durumu hakkında: "Bana düşmez..."

Phoenix Suns yıldızı Chris Paul, Brooklyn Nets süperstarı Kyrie Irving'in KOVID-19 aşısına karşı tutumunu değerlendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Phoenix Suns yıldızı Chris Paul, Brooklyn Nets süperstarı Kyrie Irving'in KOVID-19 aşısına karşı tutumunu değerlendirdi.

Nets süperstarının, KOVID-19'a karşı aşılanmamış olmaya devam ettiği takdirde, 2021-22 sezonunda Brooklyn'deki iç saha maçlarında antrenman yapamayacağı veya oynayamayacağı biliniyor.

ESPN'in First Take programında konuk olan CP3, durum hakkında konuştu ve başka bir oyuncuya ne yapması gerektiğini söylemenin kendisine düşmediğini açıkça belirtti:

"Bence her durum farklıdır ve kişiseldir. Ben ve ailem dışında, kimse adına karar vermek bana düşmez. Her durumda, alınan kararların kişiye ve ailesinin iyiliğine bağlı olduğunu düşünüyorum."

Nets başlangıçta Irving'in sezon başlamadan önce aşı olacağı konusunda iyimser olmuş olsa da, takımın umudunu kaybetmeye başladığı ve Irving'in yokluğuna hazırlandığı bildirilmişti.