(SON BÖLÜM) İbo Show konukları 16 Ocak Perşembe, İbo Show full canlı yayın izle

StarTV ekranlarına gelen İbo Show yeni bölüm 9. bölümünde önemli sanatçıların ekrana geldiği yayın merakla bekleniyor. Televizyon müzikli eğlence programı İBO Show yeni bölüm ve yeni konuklarıyla Cumartesi akşamları saat 20:00'e merakla bekleniyor.İBO Şov 9. bölüm Star TV'de ekranlara gelecek. İBO Şov 2021 sezonu ile ilgili araştırmalara başlayan vatandaşlar, İBO Şov hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? İbrahim Tatlıses'in 1993 yılında başladığı İbo Show yeniden ekranlarda ve 9. bölümü ile yayınlanacak.

16 Ocak 2021 10:03
(SON BÖLÜM) İbo Show konukları 16 Ocak Perşembe, İbo Show full canlı yayın izle
Televizyon ekranlarının en sevilen programlarından biri olan yeni İbo Show 16 Ocak 2021 Cumartesi günü yayınlanıyor ve merak ediliyor. Yeni konukları İbo Show Cumartesi gecesi yine eğlenceli ve müzik dolu bir program olacak. Yeni bölümü İbo Show İBO Show hayranları Cumartesi akşamları ekran başına geçmeye devam ediyor. Cumartesi akşamı 16 Ocak saat 20:00'de yeni bölümüyle ekranlara gelen İBO Show konukları yeni bölümüyle televizyonda yayınlanacak.

Uzun bir aranın ardından İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu düzeldikten sonra İbrahim Tatlıses'in konuklarını ağırladığı İbo Show 9. bölüm konukları belli oldu. İbo Show yeni bölüm ile ilgili detaylar ile birlikte merak edilenler haberimizde.
İBO SHOW her Cumartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak. Bu hafta 16 Ocak 2021 Cumartesi akşamı da saat 20:00'de başlayacak.

İBO SHOW YENİ BÖLÜM KONUKLARI, İBO SHOW 9. BÖLÜMDE KİM KONUK?

İbo Show 9. bölüm konukları Ender Balkır, Haluk Levent, Hüseyin Turan, Sabahat Akkiraz olarak belirlendi.

İBO SHOW 9. BÖLÜM CANLI İZLE, İBO SHOW YENİ BÖLÜM CANLI

İBO SHOW 9. BÖLÜM TANITIMI


İBO SHOW İLK BÖLÜM ÇOK İZLENMİŞTİ

Programın ilk bölümünde konuklar Şafak Sezer, Kutsi ve Deniz Seki'ydi. Ancak bu isimler tesadüfi olarak çağrılmadı. İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılında son konukları Deniz Seki ve Kutsi olmuştu. Elbisesi ve şarkılarıyla geceye damga vuran Sibel Can sosyal medyaya damga vurdu.

İBO SHOW 1. BÖLÜM İZLE

Milyonların özlediği 'İbo Show' 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında.. Yıllar süren hasret sona eriyor ve 'İbo Show', çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş.SON BÖLÜM İBO SHOW KONUKLARI KİMDİ?

İbo Show 8. bölümde Zafer Algöz, Mazhar Alanson, Özkan Uğur, Fuat Güner, Cem Yılmaz olarak ekranlara çıktı.

 Cumartesi akşamları saat 20.00'da ekranlara gelen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu.
Daha fazla göster
yukarı ok