O Ses İsrail'de Türk isim birinci (şampiyon), Sapir Saban kimdir?

O Ses İsrail'de Türk isim birinci (şampiyon) oldu. Benzeri Türkiye'de yayınlanan O Ses'in İsrail'deki versiyonunda Sapir Saban isimli Türk kökenli yarışmacı resmen kazanan oldu.

20 Mart 2017 09:34
O Ses İsrail'de Türk isim birinci (şampiyon), Sapir Saban kimdir?
O Ses İsrail'de şampiyon yarışmacı sürpriz yarattı. Türkiye'de yayınlanan O Ses'in İsrail'de yayınlanan benzerinden final programı nefesleri kesti. Yarışmacıların izleyicileri büyülediği gecede Sapir Saban birinci oldu.
Türkçe şarkıyla O Ses İsrail finalinde harika dakikaların altına imza atan Sapir Saban, birinci olarak büyük sevinç yaşadı. Şampiyon olan Türk asıllı yarışmacı, final anlarında büyük heyecan ve büyük sevinç yaşadı.

O SES İSRAİL'DE TÜRK BOMBASI | O Ses İsrail'i Türk asıllı Sapir Saban kazandı. O Ses Türkiye'nin İsrail'deki formatı olan 'Voice 2017' yarışmasını Türk asıllı İsrail vatandaşı Sapir Saban Türkçe olarak seslendirdiği 'Haydi Söyle' ile kazandı. İsrail'de düzenlenen The Voice'un bu seneki yarışmasına, Sapir Saban adlı Türk asıllı genç kız damga vurdu.

SAPİR SABAN KİMDİR? | Önceki programlarda sergilediği performansla kitleleri kendine hayran bırakan Saban, Cumartesi akşamı gerçekleşen finalde ise Türkiye'nin yakından tanıdığı bir şarkıyla sahne aldı. İbrahim Tatlıses tarafından 1994 yılında yazılan 'Haydi Söyle' şarkısını seslendiren Sapir Saban, yarışmanın galibi oldu.

Performans, jüri üyeleri ve izleyiicler tarafından büyük beğeni toplarken, salondaki herkes tarafından ezbere söylendiği gözlerden kaçmadı. İsrail'in Kanal 2 televizyonunda yayınlanan yarışmada Türk asıllı Slomi Shabat, Aviv Gefen, Avraham Tal ve Miri Mesika ise juri olarak yer aldı.

Kaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok