Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. bölüm izle Show TV 27 Şubat canlı yayın

Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın ile ekranlara geliyor ve izleyicilern meraklı bekleyişi 53. bölüm Yeni bölümüyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi günü ShowTV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümünü izleyiclier merakla bekliyor ve 53. bölüm heyecanı sarmış durumda. Yeni bölümde ne olacak Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu özet detayları ile birlikte merak edilenler bulunuyor. Dizinin 53. bölümünde yine kahkaha dolu sahneler ve duygu dolu anlar yer alıyor.

27 Şubat 2021 11:53
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. bölüm izle Show TV 27 Şubat canlı yayın
Show TV 27 Şubat Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. bölümüyle izle canlı olarak vatandaşlar tarafından izlenecek. Hayranları Karadeniz'de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm, canlı yayın Kuzey Yıldızı İlk Aşk full, kesintisiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk sonuçlarını merak ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Show TV'de 27 Şubat 2021 tarihinde Cumartesi günü saat 20:00'de 53. bölüm ekranlara geliyor.
KUZEY YILDIZI İLK AŞK 53. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KUZEY YILDIZI 53. BÖLÜM İZLE ÖZETİSefer'in evsizler için açılan bir evde kalmaya başladığı tanıtım eğlenceli anlara sahne oluyor. Kuzey'in kızları ve bacanaklar evdeyken aniden gelen kadın herkesi korkuturken, Rusların baskını gerilimi artırıyor. Sefer'in organ mafyasının eline düşmesi ise izleyenleri şoke ediyor.  

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Yıldız'ın hamile olduğu haberinin verildiği tanıtımda tüm aile bu müjdeli haberle büyük bir sevinç yaşıyor. Poyraz ve Kamer'in kız isteme merasiminde Kuzey'in itirazı herkesi şoke ediyor. Nahide'nin doğuma alındığı anlar dikkat çekerken doğum sırasında Sefer ve Yıldız'ın bayılması izleyenleri güldürüyor.Kızının hastalığıyla sarsılan Kuzey, yeni hayatıyla ilgilenmekten vazgeçmemiştir. Yıldızla kurduğu yeni hayat, yavaş yavaş şekillenmeye, yirmi bir yıllık hayal, ete kemiğe bürünmeye başlamıştır. Yıldız, kendisini bile şaşırtan bir heyecan ve panik içindedir. Yeni evinde her şey mükemmel olmalı, hiçbir şey buna gölge düşürmemelidir.

Kuzey başta olmak üzere herkes, bu hayalin hakkını vermeye çalışmaktadır. Her şeye, en ince detayına kadar özen gösterirler. Yıldız'ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mıdır?

NEREDE ÇEKİLİYOR KUZEY YILDIZI İLK AŞK

Sevlien dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz'in Ordu şehrinde gerçekleşiyor. Doğal güzelliklerinin her an ekranlara geldiği Ordu'da Kuzey Yıldızı İlk Aşk birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.

KONUSU KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEDİR?

Memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız'la sözlenip İstanbul'a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ OYUNCULARI

ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkur, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan oynuyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin tüm oyuncuları ise şu şekilde:
Canlı izle 30 Ocak 2021 Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle tek parça, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın izle ShowTV HD son bölüm full izle konusu için haberimizi takip edebilirsiniz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM KONUSU NELER OLACAK ÖZET

Kuzey ve Yıldız, sonunda hayalini kurdukları sabaha uyanmıştır. Rüya gibi evlerinde, baş başalardır. Bir süre tüm sorumluluklardan ve sorunlardan uzak sadece aşklarını yaşayacaklardır. Ama hayat, yine onların kurduğu plana rağmen devam etmektedir. Kuzey ve Yıldız, yine baş başa kalamamışlardır. Ama Yıldız'ın asıl problemi daha başkadır. Restoranda işler kötüye gitmektedir ve bunun için bir çözüm bulmaları gerekmektedir. Feride'nin önerisiyle restoran; eski, kalabalık günlerine dönecektir. Ünlü gurme Engin Ar, restoranın umudu olmuştur. Fakat, büyük umutlarla ağırladıkları Engin Ar, kimsenin tahmin etmediği olaylara sebep olacaktır.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yeni bölüm Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son bölümde yaşanan ilginç gelişmelerin ardından son bölüm olan 53. bölüm bu akşam canlı izle olarak takip edebilirsiniz. Çekimleri Karadeniz'in Ordu şehrinde yapılan ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm Cumartesi akşamı yayınlanıyor.


Daha fazla göster
yukarı ok