GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 fiyatı ne kadar olacak?

GTA 6 fiyatı ne kadar olacak? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. GTA 6 hangi tarihte çıkacak? GTA 6 nasıl oynanacak? İşte tüm detayları haberimizde sizler için derledik.

30 Haziran 2019 04:11
GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 fiyatı ne kadar olacak?
GTA 6 hakkında tüm bilgiler burada! GTA 6'nın hangi tarihte çıkacağı uzun süredir merak ediliyor. 2019'da çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi belli oldu mu? İşte tüm merak edilenlerin yanıtlarıyla sizlerleyiz.
GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK?
2018'de Red Dead Redemption 2 ile uğraşacak şirketin GTA 6'ya tam anlamıyla 2019'da başlayabileceğini açıklayan analist, oyunun insanların karşısına çıkmaya hazır olmasının 2020'yi bulacağını açıkladı. İyimser olarak 2021'de çıkma ihtimali bulunsa da gerçekçi olmak gerekirse 2022'yi bulabileceğini açıklayan Patcher, seriyi sevenlerin daha uzun yıllar boyunca GTA 5 oynamak zorunda kalacaklarını açıkladı.GTA 6'DA YENİ ÖZELLİK

GTA Online oyuncuları uzun süredir oyuna, tek kişilik eski GTA oyunlarda olduğu gibi bir kumarhane eklenmesini istiyordu. Rockstar da oyunculardan gelen bu isteği gerçekleştirmeye hazırlandığını gösteren bir tweet attı.

Firma, gönderisinde kumarhanenin nasıl görüneceği ya da oyuna nasıl etki edeceği konusunda bir açıklama yapmadı. Ancak önümüzdeki ay oyuna eklenmesi bekleniyor. Zaten kendini gördüğümüz ama içine giremediğimiz kumarhanenin kapıları böylece açılmış olacak.

Muhtemelen gazino da, oyuncuların işletebildiği gece kulüpleri ve otomobil satıcıları gibi bir yapı olacak. Oyuncular, kumarhanelerde birbirleriyle de oyun oynayabilecekler. Red Dead Redemption'dan bildiğimiz üzere Rockstar bu özelliği oyunlarına eklemekte sıkıntı yaşamıyor.

Bu özelliğin oyuncular arasında popüler olması bekleniyor. GTA serisinde her zaman için kumarhaneler oyuncuların zaman geçirdiği mekanlar arasında yer almıştır, bu durum GTA Online'da da değişmeyecek gibi görülüyor

Bununla beraber kumarhane, oyun piyasasını düzenleyen kurumların muhakkak dikkatini çekecektir. Bazı ülkeler, oyunlarda kumar olarak gördüğü özellikleri düzenleme yoluna gitti. Örneğin bazı oyunlarda çıkan ganimet sandıklarının yasaklanması gündeme gelmişti. Bu sandıkları insanlar, gerçek para ödeyerek açıyorlar. Sandıklardan çıkan eşyalar da gerçek para karşılığında satılabiliyor. Kural koyucular da bunu, çocukları kumara teşvik eden bir sistem olarak görüyor.

Daha fazla göster
yukarı ok