Aziz Yıldırım'ın 1998 yılındaki seçim vaatleri

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığı için vermiş olduğu vaatlerin yer aldığı bu video sosyal medyayı sallıyor!

18 Mayıs 2018 09:57
Aziz Yıldırım'ın 1998 yılındaki seçim vaatleri
Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığı için vermiş olduğu vaatlerin yer aldığı bu video sosyal medyayı sallıyor!Galatasaray'dan UEFA açıklaması

UEFA ile her konuda mutabık kaldıklarını belirten Başkan Cengiz: "Görüşmemiz 2-3 saat sürdü. UEFA yetkilileri ile üst düzey görüşmeler yaptık. Galatasaray'ın Avrupa kupalarına katılması için önünde hiçbir engel yok. Diğer detayları da masaya yatıracağız ve yaklaşık 1 hafta içerisinde sonuçlandıracağız. Detaylar var anlaşmamızda o detaylar ise anlaşılmaz değil. Her şeyde hemen hemen mutabık kaldık. Hiçbir sorun yok. Benim Galatasaraylılara müjdeleyeceğim şey Avrupa kupalarına katılmamız gerekiyor. Bazı cezalar var bunları da Galatasaray kaldırabilir cezalar, üstesinden gelebileceği disipline olabileceği cezalar. Hiç önemli değil, bizim için önemli olan Avrupa kupalarına katılmak. 4 yıllık bir settlement, agreementı imzalayacağız. Galatasaray doğru yolda, taraftarlarımız bundan emin olabilir. UEFA bizden mali disiplin, açıklık, şeffaflık ve samimiyet istiyor" dedi.


Ertaç Özbir'den Fenerbahçe transferi itirafı: ''Görüşüyoruz''

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'un kalecisi Ertaç Özbir, kendisine Fenerbahçe'den teklif geldiğini belirterek, "Fenerbahçe'yle ilgili şu sıralar yoğun bir gündem oluştu. Bir görüşme var. Bunu yalanlayamam. Bir görüşme olduğu aşikar. Ama kesinleşmiş bir durum yok" dedi.


Beşiktaş'ın sağ bek gözdesinden transfer açıklaması!

Son günlerde ismi Beşiktaş'ın yanı sıra Borussia Dortmund ve Çin takımları ile de anılan 34 yaşındaki futbolcu, ''Borussia Dortmund'a gitmeyeceğim. Anlaşma sağlayamadık. Bu kadarını söyleyebilirim. Daha fazla söyleyecek bir şey yok. Ayrıca kesinlikle Çin'e gitmeyeceğim. Paranın peşinde değilim. İyi hayat standartları olan bir yere ihtiyacım var. Eşim ve çocuklarımın mutlu olması gerekiyor. Çin'e gitmeyeceğim, daha fazla paraya ihtiyacım yok'' diye konuştu.


Daha fazla göster
yukarı ok