2020 Survivor Elif ne oldu? 3 Temmuz Survivor iletişim oyunu

Survivor 3 Temmuz Cuma bölümünde yaşananlara ilişkin merak edilenler bulunuyor. 2020 Survivor Elif ne oldu izleyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi oldu. Survivor Elif sakatlanma anında izleyenleri korkuttu. Çok önemli iletişim ödülü 3 Temmuz'da yayınlanan bölümde oraya çıktı. İletişim ödülü bilindiği gibi konular arasında önemli bir yere sahip durumda. Bir çok farklı sebeple ilgili detaylı 3 Temmuz Cuma Survivor bölümünde yaşanan detayları öğrenebilirsiniz..

04 Temmuz 2020 06:21
2020 Survivor Elif ne oldu? 3 Temmuz Survivor iletişim oyunu
Surivor 2020 3 Temmuz'da yayınlanan bölüm Elif elendi mi sorularının sorulduğu, kırmızı ve mavi takımın belirlendiği ve iletişim oyununun oynandığı bölüme sahne oldu. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor 2020 yarışmacıları duygusal anlar yaşandı. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları iletişim ödülü hakkında neler söyledi?

Yarışmada heyecan dolu bir bölüm daha ekranlara geldi. Survivor parkurunda Elif'in sakatlığı bir anda ortaya çıktı ve Elif oyunu bırakmak zorunda kaldı. İşte detaylar: 
SURVIVOR ELİF NE OLDU? ELİF ELENDİ Mİ?

Survivor son bölümde sezonun son iletişim oyununda Elif'in sakatlığı nüksetti ve oyunu bırakmak zorunda kaldı. Yasin ile karşılaştığı oyun sonrasında Doktor Ulaş'tan sprey sıkmasını istedi. Doktor Ulaş ise oynamayacak durumda ise oynatmayabiliriz dedi. Kırmızı takımda arkadaşları Berkan ile Barış da Doktor Ulaş ile aynı düşüncede olduklarını söylediler. Bunun üzerine Elif, iletişim oyununu bıraktı ve tedavisi için hastaneye götürüldü. Survivor Elif'in son durumu yapılacak kontroller sonrasında belli olacak.

3 TEMMUZ SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmada ödülün öneminin yarışmacılar için manevi öneminin büyük olması çekişmeli bir mücadeleye neden oldu. Karşılıklı alınan sayılar ile İletişim Oyunu, Mavi takım ile Kırmızı takım arasında gitti geldi. Kırmızı takım, Elif'in sakatlığı nedeniyle oyuna devam edememesi nedeniyle skorun 5-4 olduğu sırada İletişim Oyununu iki kişi tamamladılar. Çekişmeli geçen mücadele skora da yansıdı ve 9-9 oldu. Bayrak yarışında ikiye iki bir mücadele yaşandı. Kırmızı takımda Berkan ile Barış, Mavi takımda ise Sercan ile Yasin parkura çıktı.

Bayrak yarışında ilk çıkanlar Barış ile Sercan oldu. Bu iki yarışmacıdan Sercan, parkuru ilk bitirip avantajı takımına kazandırdı. Atışlara önce başlayan Sercan, nefes nefese izlenen bu anlarda rakibine sayıyı vermedi. Skoru 10-9 yapan Mavi takım, Survivor 2020'de iletişim oyununu kazanan takım oldu.Survivor son bölümde İletişim oyunu mücadelesinden önce Murat Ceylan, yarışmacılara son iletişim ödülünü açıkladı. Survivor 2020'de bu akşamki iletişim oyunu ödülünün aileleriyle görüntülü konuşmak idi. Ödülün bir heyecan verici kısmı ise bir sayı ile sınırlı olmaması idi. Bu ödülü duyan yarışmacılar duygularını şöyle dile getirdi;

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de altı kişinin kaldığı haftada Mavi takımın kaptanı Cemal Can oldu. Cemal Can'ın yarışmacıların seçimi sonrasında Mavi takım şöyle oluştu;

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin

Daha fazla göster
yukarı ok