14 Eylül Star TV yayın akışı, Star TV izle

Star TV yayın akışına haberimizden ulaşabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Star TV'de bugün hangi diziler ve hangi programlar var? İşte 14 Eylül Star TV yayın akışı...

14 Eylül 2017 08:18
14 Eylül Star TV yayın akışı, Star TV izle
Star TV yayın akışı burada! 14 Eylül Perşembe günü Star TV yayını akışının detaylarıyla sizlerleyiz. Gün içerisinde yayınlanacak tüm programlar, maçlar ve özel anların saati ve akışını sizler için derledik.

SPORDA TV'DE BUGÜN


Star TV izleyici ile ilk buluşan özel kanal olma niteliğindedir. Bu yönü ile kişilerin aklında önemli bir yer etmiştir. Yayın hayatına Magic Box ismi ile başlayan kanalın yayın serüveni ise 1 mart 1990 tarihi ile Almanya üzerinden test yayın şeklinde başlamıştır. İlk olarak mart ayında başlayan yayın tarihi o günlerde günlük olarak 6 saat şeklinde devam etmiştir. Ancak yayın tarihinin devamında ise mayıs ayı geldiği zaman yayın hayatını 12 sat olarak sürdürmeye başlamıştır.
Yayın hayatında en önemli noktalar ise kuruluşunda bulunan isimler olmuştur. Cem Uzan ve Ahmet Özal gibi isimlerin bulunduğu ortaklık yayın grubunun yayın hayatı üç kez el değiştirmiştir. Star Tv İzle – Canlı Yayın İzle size canlı olarak izleme fırsatı sunan bir hizmet olacaktır. Yayın hayatında yoğun bir program aralığına sahip olan kanalın ilk olarak Uzan grubunda olması ancak daha sonralarında ise iki kez el değiştirmesi, kanalın yoğun bir kimlik değişikliğine neden olmuştur. kanal Uzan grubunun tüm mal varlığına TMSF tarafından el konulması ile birlikte, Doğan Medya Grubuna satılarak el değiştirmiştir. Bu yaygın grubunun politikası gereği ise genel bir seyirci kitlesinin bulunduğu dizileri, Kanal D ekranlarından alarak, Star TV'ye aktarmıştır.

Işıl Televizyon yayıncılık şirketi kapsamında satın alınması durumu gerçekleşmiştir. 2011 yılı itibariyle gerçekleşen bu durum sonrasında Uğur Dündar kanalı bırakmıştır. Bunların yanı sıra kanalın haber spikerleri de değişiklik göstermiştir. Ana haber sunucusu olarak Star TV ekranlarında Nazlı Öztarhan ismi görülecektir. Bunların yanı sıra kanalın en çok izlenme payına sahip olduğu nokta ise Avrupa Şampiyonlar Ligi maçlarının yayınlandığı dönemdir. Yeni yayın kuruluşu olarak satın aldığı kanal hakkında Işıl Medya Grubu, farklı bir dönemeç kullanacaktır. Bu noktada izleyenler için yeni bir süreç başlamıştır. Özellikle yoğun bir çalışma döneminin ardından kanal ABC grubunun Türkiye ayağı olmayı planladıklarını açıkça ifade etmiştir.

Daha fazla göster
yukarı ok