11. bolum Ariza dizisi 22 Kasim 2020 pazar saat kacta

Tolga Sarıtaş'ın başrolünde oynadığı Arıza yeni bölüm izle 11. bölüm hangi kanalda saat kaçta detayları ile ilgili gerçekler ortaya çıktı. Yeni bölüm Arıza dizisinde yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak. Ne zaman yayınlanacak Arıza, hangi kanalda yayınlanacak Arıza detayları ile ilgili haberimizi okuyabilirsiniz.

22 Kasım 2020 10:52
11. bolum Ariza dizisi 22 Kasim 2020 pazar saat kacta
Arıza dizisi yeni bölümü merakla bekleniyor ve izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanıyor. Arıza dizisi izleyiciler tarafından çok sevildi ve her haftanın sonunda yani pazar günler yeni bölüm ekranlara geliyor. Yeni bölümde bir çok ilginç detay izleyicilere aktarılacak ve Arıza dizisi yeni bölüm ne zaman saat kaca hangi kanalda detayları son bulacak.

Dizinin yeni bölümünde Burak, Halide'ye bir kez daha aşkını ilan ederken Halide ve Ali Rıza'nın yakınlaşması dikkat çekiyor. Konsorsiyumun Burak'a kestiği raconun ne olduğu ise büyük merak uyandırıyor. Arıza dizisi izle, Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi yeni bölüm ile ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

Arıza Dizisi 22 Kasım Pazar günü 11. Bölüm saat 20:00'de Show TV'de canlı yayınlanacak.

ARIZA CANLI KESİNTİSİZ İZLE HD TIKLAYIN

ARIZA 10. BÖLÜM SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?11. BÖLÜM ARIZA KONUSU

Ali Rıza ile Halide'nin aşk dolu bakışlarının ekrana geldiği tanıtımda ikilinin ilişkisi tepki çekmeye başlıyor. Muzaffer, intikamı ile Halide'nin arasında bir tercih yapmak zorunda kalacağını söyleyerek Ali Rıza'yı uyarırken, Haşmet de vermesi zor bir kararla baş başa bırakıyor. Ali Rıza'nın tercihi ise büyük merak uyandırıyor.
ARIZA DİZİ BÖLÜM'DE NELER OLACAK? ARIZA 6. BÖLÜM DETAY

Halide'nin söylediklerinden sonra ailede herkes Ali Rıza'dan bir cevap bekler. Gerçekleri söyleyemeyen Ali Rıza, her şeyi Nihan'ın intikamı için yaptığını söyler. Rukiye bunun üzerine Ali Rıza'ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir kişinin, Behçet adında bir adamın izini sürmeye başlar. Konsorsiyum bir araya geldiğinde Galip'in Ali Rıza'ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak'ın yaptıkları gün yüzüne çıkar. Bunun üzerine Galip, iki genci birlikte çalışmaları karşılığında affeder. İkilinin yeni görevi bir an evvel Salman'ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza'yı, Burak'ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

ARIZA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ARIZA DİZİ YENİ BÖLÜM İZLE
Daha fazla göster
yukarı ok