Sen neymişsin Sabriye!

Hayatımıza Survivor yarışmasıyla daha fazla bir şekilde dahil olan Sabriye Şengül'ün ringlerden bir görüntüsü. Vadesa de Vaelle ile oynadığı maç sosyal medyada oldukça fazla ilgi görüyor.

26 Mayıs 2018 17:16
Sen neymişsin Sabriye!
Hayatımıza Survivor yarışmasıyla daha fazla bir şekilde dahil olan Sabriye Şengül'ün ringlerden bir görüntüsü. Vadesa de Vaelle ile oynadığı maç sosyal medyada oldukça fazla ilgi görüyor.Günün içinden kısa kısa

Galatasaray'dan bir taşla iki kuş hedefi

Stoke City ile masaya oturacak olan Galatasaray, öncelikle Xherdan Shaqiri için konuşacak. Tottenham'ın da istediği İsviçreli oyuncu dışında Ndiaye'yi de kiralamak isteyen Cim-Bom, iki futbolcu için bir arada pazarlık yapacak.


Aziz Yıldırım: "Penaltıyı çalsa şampiyonduk"

Bir Adana maçından sonra konuşma yaptım. Sporun gelişmesi için ne yapmamız gerekir diye. Çok nazik bir konuşmaydı, yine ceza yedim. Ceza yemekten bıktım! Fakat yeri gelmişken söyleyeyim: Geçen sene hakemler çok hata yaptı. Bizim maçların çoğunda aleyhimize hakem hatası vardı. Mesela Galatasaray derbisi... İki penaltımız verilmedi. Bülent Yıldırım onları çalsa, bugün şampiyon Fenerbahçe'ydi. Aykut hoca buna isyan etti.


Fikret Orman'dan Şenol Güneş: "Hepsini satacağız..."

Başkan Fikret Orman, tecrübeli teknik adama "Bütçeyi azaltmak zorundayız. Ligi 4. sırada bitirdiğimiz için başta Şampiyonlar Ligi'nden gelecek para olmak üzere birçok gelirden mahrum kalacağız. Şu anda satmak istediğimiz oyuncular için teklif yok ama ileride kime teklif gelirse gelsin satmak istiyoruz" diye konuştu.


 

Daha fazla göster
yukarı ok