Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10 Nisan 59. bölüm Show TV izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi 59. bölüm izle son bölüm takip ediliyor. Show TV 10 Nisan Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölümüyle izle canlı olarak vatandaşlar tarafından izlenecek. Hayranları Karadeniz'de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm, canlı yayın Kuzey Yıldızı İlk Aşk full, kesintisiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk sonuçlarını merak ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümünü izleyiclier merakla bekliyor ve 59. bölüm heyecanı sarmış durumda.

10 Nisan 2021 10:55
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10 Nisan 59. bölüm Show TV izle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm kesintisiz full canlı yayın ekranlara geliyor. ShowTV son bölüm tek parça kesintisiz olarak yayında olacak. Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın ile ekranlara geliyor ve izleyicilern meraklı bekleyişi 59. bölüm Yeni bölümüyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi günü ShowTV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Yeni bölümde ne olacak Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu özet detayları ile birlikte merak edilenler bulunuyor. Dizinin 59. bölümünde yine kahkaha dolu sahneler ve duygu dolu anlar yer alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Show TV'de 10 Nisan 2021 tarihinde Cumartesi günü saat 20:00'de 59. bölüm ekranlara geliyor. 
KUZEY YILDIZI İLK AŞK 59. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KUZEY YILDIZI İLK AŞK 59. BÖLÜM İZLE


Babalarının bir anlık öfkeyle her şeyi kül etmesine göz yummayacaklardır. Ne ki, Kuzey'in yangınını söndürmek, evdekini söndürmek kadar kolay olmayacaktır. Çünki Yıldız'ın ne acısı dinecek gibidir ne de öfkesi. Bebeğinden ayrı kaldığı her an içi daha da kabarmakta, Kuzey'e daha da bilenmektedir.

Ama Kuzey de pes etmeyecektir. Yıldız'ın içindeki yangını söndürmeye, onu iyileştirmeye kararlıdır. Hem biricik aşkı, hem de bebeği için yapamayacağı şey yoktur. Kuzey, sonunda hep birlikte mutlu olmaya yemin etmiştir ve yemininden dönmeye asla niyeti yoktur. Yıldızla olan aşkı nasıl bir mucizeyse, birlikte hayat verdikleri Güney de öyle bir mucizedir. Kuzey, o mucizeye dokunabilmeleri için her şeyi yapacaktır.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM ÖZET

Sevenlerinin elinden dua etmekten başka hiçbir şey gelmez. Yıldız'ın acısı ise herkesten daha büyüktür. Hem yirmi yıldır yolunu gözlediği aşkı ellerinden kaymak üzeredir, hem de buna kendisinin sebep olduğunu düşünmektedir. Elinden gelse, eski hayatlarına kaldıkları yerden devam edecek, onu başka bir iş için zorlamayacaktır ama artık herşey kaderin elindedir. Yıldız'ın da buna razı olmaktan başka şansı yoktur. Yalnızca Kuzey için parlayan Yıldız, bir yıl bile sürmeyen vuslatı mı beklemiştir bunca yıl?

 

NEREDE ÇEKİLİYOR KUZEY YILDIZI İLK AŞK

Sevlien dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz'in Ordu şehrinde gerçekleşiyor. Doğal güzelliklerinin her an ekranlara geldiği Ordu'da Kuzey Yıldızı İlk Aşk birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.

KONUSU KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEDİR?

Memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız'la sözlenip İstanbul'a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ OYUNCULARI

ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkur, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan oynuyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin tüm oyuncuları ise şu şekilde:
Canlı izle 3 Nisan 2021 Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle tek parça, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın izle ShowTV HD son bölüm full izle konusu için haberimizi takip edebilirsiniz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM KONUSU

Kuzey ve Yıldız, sonunda hayalini kurdukları sabaha uyanmıştır. Rüya gibi evlerinde, baş başalardır. Bir süre tüm sorumluluklardan ve sorunlardan uzak sadece aşklarını yaşayacaklardır. Ama hayat, yine onların kurduğu plana rağmen devam etmektedir. Kuzey ve Yıldız, yine baş başa kalamamışlardır. Ama Yıldız'ın asıl problemi daha başkadır. Restoranda işler kötüye gitmektedir ve bunun için bir çözüm bulmaları gerekmektedir. Feride'nin önerisiyle restoran; eski, kalabalık günlerine dönecektir. Ünlü gurme Engin Ar, restoranın umudu olmuştur. Fakat, büyük umutlarla ağırladıkları Engin Ar, kimsenin tahmin etmediği olaylara sebep olacaktır.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yeni bölüm Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10 Nisan Cumartesi 2021 dizisi son bölümde yaşanan ilginç gelişmelerin ardından son bölüm olan 59. bölüm bu akşam canlı izle olarak takip edebilirsiniz. Çekimleri Karadeniz'in Ordu şehrinde yapılan ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm Cumartesi akşamı yayınlanıyor.
Daha fazla göster
yukarı ok