Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 107. bölüm izle

ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz'ın izleyenleri, sevenleri, Eşkiya Düyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünü kaçıranları ve yeniden izlemek isteyenleri haberin detaylarını okuyabilir....

13 Haziran 2018 17:05
Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 107. bölüm izle
ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 107. son bölümü yayınlandı. EDHO 107. yeni bölümüyle ATV ekranlarında Sezon Finali yaptı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Sezon Finali'ni tek parça olarak buradan izleyebilirsiniz.


İntikam zamanı

Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.
Daha fazla göster
yukarı ok