Düz yolda ilerleyen arabaya yıldırım düşerse...

Arabaya yıldırım düşerse içindekilere genelde zarar gelmez. Çünkü araba bir "Faraday Kafesi" gibidir. Araç içinde statik elektrik alanı sıfıra eşittir. Yani şoför ve yolcuları karoseri korumaktadır. Bu görüntüde araç içindekiler epey korkmuş

10 Ekim 2018 17:21
Düz yolda ilerleyen arabaya yıldırım düşerse...
Arabaya yıldırım düşerse içindekilere genelde zarar gelmez. Çünkü araba bir "Faraday Kafesi" gibidir. Araç içinde statik elektrik alanı sıfıra eşittir. Yani şoför ve yolcuları karoseri korumaktadır. Bu görüntüde araç içindekiler epey korkmuşGÜN İÇİNDEN KISA KISA

Şenol Güneş'ten ayrılık ve Milli Takım açıklaması!

Tecrübeli teknik adam, siyah-beyazlılarla sezon sonunda sözleşmesinin biteceğini ve Beşiktaş'tan ayrılma gibi bir durumunun söz konusu olmadığını dile getirdi. Öte yandan Güneş, Beşiktaş'tan ayrıldığı taktirde Milli takım çalıştırmayı tercih edeceğini de konuşmasının devamında belirtti.


Roger Marti'den Galatasaray itirafı! ''Teklif oldu''

Levante'nin golcü oyuncusu Roger Marti, La Liga'ya çıktıkları sezon Galatasaray'dan bir teklif olduğunu açıkladı.Dünya devleri, Eljif Elmas'ın peşinde!

Avrupa'nın önemli kulüplerinin scout'ları Makedon Milli Takımı formasıyla Ermenistan karşısında döktüren Eljif Elmas'ı yakından takip etti. Bu kulüpler arasında Manchester City ve Benfica da var.


 

Daha fazla göster
yukarı ok