Diriliş Ertuğrul'da 135.Yeni bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul son 134. Bölüm izle

Diriliş Ertuğrul dizisi 135. bölüm fragmanını izlemek ve Diriliş Ertuğrul dizisi 134. bölümde neler olduğunu öğrenmek isteyenler haberimizden faydalanabilir. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin izleme yolları, yeni bölüm fragmanı ve tüm bilgiler...

07 Şubat 2019 04:15
Diriliş Ertuğrul'da 135.Yeni bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul son 134. Bölüm izle
Diriliş Ertuğrul dizisi 134. bölümü ve 135. bölüm fragmanı burada! İzlenme rekorları kıran ve TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümünde neler yaşandı? İşte birbirinden önemli isimlerin oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisi 134. bölümünde yaşananlar... 135. bölüm fragmanına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ertuğrul Papaz Efendi'nin ölümünün ilan edilmesini istiyor. Ertuğrul için atılan ok Abdurrahman'a geliyor. Dragos yine bir köşede olanları izlerken Ertuğrul'a gelen ikinci okun önğne atlıyor. Dragos göğsündeki kutsal kitabı çıkarıyor ve okun ona saplandığını gösteriyor. Ertuğrul zangoça bir can borcu olduğunu söylüyor. Aslında tüm bunlar Dragos'un bir oyunu. Dragos sandık konusunu öğreniyor. Dragos Moğollar'dan kendilerini korumak için o sandığı ele geçirmek istiyor. Bu nedenle de Ertuğrul'a yaklaşmak için bu planı yapıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?


DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONUSU NEDİR?

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey'i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon'a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey'den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey'in büyük oğlu Ural'ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey'in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı.

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak...DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

ERTUĞRUL (Engin Altan Düzyatan)

Süleyman Şah'ın ikinci evladı olan Ertuğrul, kahramanlara has olan kişilik kumaşını çocuk yaşlarından itibaren kuşanan bir yiğittir. O, hayalleri ve idealleri uğruna her türlü kavganın içine dalabilen, hiçbir zalime boyun eğmeyen, mazluma kılıç vurmayan, adaleti tesis için ölümü göze alabilen bir yiğittir.

URAL BEY ( Kürşat Alnıaçık)

Ural Bey, Candar Bey'in büyük oğludur. Bozkırın kalbinde yetişmiş, bir savaşçıdır. Çavdar obasının baş alpıdır. Savaş ve vahşet onun iliklerine işlemiştir.

BURÇİN ABDULLAH

1998 yılında Star TV'de yayınlanmaya başlayan Üvey Baba isimli dizide küçük kız rolüyle ünlenen Burçin Abdullah, Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü mezunudur. 29 yaşındaki Abdullah, son olarak Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol almıştı. Abdullah diziye en son dahil olan isimlerden biri oldu.

HALİME (Esra Bilgiç)

Kaçak bir Türkmen şehzadesinin dünya güzeli kızıdır. Selçuklu sarayında yetişmiştir. Fedak,r, anlayışlı ve vakur bir kız olan Halime, sabrı ve zek,sı sayesinde birçok problemin üstesinden gelir.

HAYME ANA (Hülya Darcan)

Boy veren ve Kayı'yı bir arada tutan mayadır Hayme Ana. Hayme, oğlu Ertuğrul'un yolculuğunda, ona dualarıyla eşlik eyleyen eli öpülesi kadındır. İdareci yönü sayesinde meydana gelen her türlü ayrışmayı engelleyebilir.

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK

Diriliş Ertuğrul'da oynayacağı rolü için binicilik eğitimleri sırasında attan düşerek yaralanan Çağdaş Onur Öztürk iyileştikten sonra diziye katılmıştı.

Son olarak 'Kendine İyi Bak' dizisinde rol alan Öztürk, Tefkur'un has adamı olarak dizide rol aldı.

BAMSI BEYREK (Nurettin Sönmez)

Kayı gençleri içerisinde iyi derece kılıç kullanan bir yiğittir. İri cüssesi ve cesareti onu zorlu dövüşlerde ön plana çıkarır. Onun bu korkutucu görüntüsü altında ise iyi bir kalbi vardır. Bamsı Beyrek, Ertuğrul Bey'e koşulsuz bir sadakatle bağlıdır. Çift kılıçla savaşabilen korkusuz bir alptır.

Daha fazla göster
yukarı ok