(İY : 0-0)
MS
yenile
21 Ağustos 2021 Cumartesi 19:00
Süper Lig
Futbalovy stadión MFK Zemplín
Ladilav
Zemplín Michalovce
2
Tatran Liptovsky Mikulás
1

Canlı: 2-1 | Zemplín Michalovce - Tatran Liptovsky Mikulás canlı skor burada - Maç Özeti

Zemplín Michalovce
Genel
İç saha
Dış saha

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

02.10.21
SUL
icon
Zilina

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

02.10.21
SUL
icon
Zilina

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

07.08.21
SUL
icon
Trencín

25.07.21
SUL
icon
DAC

17.07.21
CLF
icon
Partizán Bardejov

10.07.21
CLF
icon
Dukla Banská Bystrica

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

31.07.21
SUL
icon
Pohronie [D]

22.06.21
CLF
icon
Humenné [D]

19.06.21
CLF
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]

07.07.21
CLF
icon
Sigma Olomouc [D]




TÜMÜ