27 Haziran Survivor Eleme adayı, Sercan kimi söyledi?

Survivor Sercan kimi söyledi, 27 Haziran Survivor eleme adayı konularında merak edilen konular bulunuyor. Bu sebeple yapılan değişikliklerde 27 Haziran Survivor eleme adayı ortaya çıktı. Hafta boyunca yarışmanın sonları yaklaşırken kimin bu hafta eleneceği üzerine tahminler yapılırken Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım haftanın ilk eleme adayını açıkladı. Survivor eleme adayı, Survivor kim elendi? Survivor Sercan kimi söyledi, 27 Haziran Survivor neler oldu bilgileri için detayları okuyabilirsiniz...

28 Haziran 2020 02:49
27 Haziran Survivor Eleme adayı, Sercan kimi söyledi?
Survivor 2020'de 1. bireysel dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Survivor 2020'de geriye kalan yarışmacılar; Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış, Sercan, Elif, Yasin oldu. Bu yedi yarışmacı, Survivor 120. bölümde 1. dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı.
Yedi kişinin oynayacak olması nedeniyle dokunulmazlık oyununda yeni bir kural işlendi. Dokunulmazlık oyunu ilk turunda parkura tek tek çıkacak yarışmacılar, en kısa sürede tamamlamaya çalıştı. Bu kurala göre, bu turda birinci sırada olan, parkuru en kısa sürede bitiren yarışmacı, ilk tur eşleşmesinden muaf oldu. Survivor Berkan, parkurda en iyi dereceyi yaparak bu avantajı ele geçirdi.

SERCAN KİMİ SÖYLEDİ, İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor ilk eleme adayı Berkan oldu. Sercan dokunulmazlık oyunu kazanan kişi olarak Sercan Berkan'ın adını söyledi.

27 Haziran Cumartesi günü Survivor 120. bölümde Sercan'ın ada konseyinde kimin adını söyleyeceği merak edildi. Konuşmasında duygusallıktan bahsetmesiyle gözler yine Nisa'ya çevrildi. Sercan, bu sefer hem duygusal hem de stratejik bir isimin aklında olduğunu söyledi. Kendisine rakip görmesi ve takımına katılmak istememesi nedeniyle Sercan'ın eleme potasına gönderdiği isim Berkan oldu. Berkan, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı oldu.SURVIVOR ELEME ADAYI BERKAN KİMDİR?

Survivor Berkan yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Yarışmadaki performansı ve arkadaşça tavırları Survivor Berkan kimdir, ne iş yapıyor bilgilerinin daha sık aratılmasını sağladı. Survivor yarışmacılarından Berkan Karabulut'un merak edeni çok fazla. Özellikle Berkan'ın hayranları Survivor'da onu izlemeyi çok seviyor ve verdikleri oylarla onlara destek olmaya çalışıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmacısı Berkan'ın kim olduğuna ilişkin sorular da çokça soruluyor ve beklenen cevaplara bakılıyor.Survivor Berkan için yedek yarışmacı olarak dahil olmasının yanı sıra vücut geliştirme sporu ile ilgilendiği biliniyordu. Onu daha yakından tanımak isteyenler için bilgiler bu şekilde:

SURVIVOR BERKAN KARABULUT INSTAGRAM HESABINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINSURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi.

Survivor'a yedek yarışmacı olarak dahil olan Berkan Karabulut, kişisel eğitimci ve pilates hocasıdır. Aynı zamanda özel bir işletmenin sahibi olan Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine çalışıyor.

2011 yılında Bilecik Üniversitesi'nde okumaya başlayan Berkan Karabulut, 2015 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.SURVIVOR BERKAN NEDEN YARIŞMAYA KATILDIĞINI ANLATTI

"4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca "neden başladığını asla unutma" yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık ."

Daha fazla göster
yukarı ok