Haber Tarihi: 30 Ocak 2023 15:09 - Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2023 15:09

The Last of Us 3 bölüm izle! The Last of Us 3. bölüm Türkçe dublaj izle

The Last of Us 3 bölüm izle! The Last of Us'ın "Long Long Time" başlıklı 3. Bölümü, serinin pekala en iyisi olabilir ve aynı zamanda oyunun kendisinden en çok uzaklaşan bölümdür. Oyunda, yaşadığı şehri çitle çevirerek kimsenin yanına yaklaşmamasını sağlayan huysuz bir adam olan Bill ile tanışıyoruz. İşte The Last of Us 3. bölüm Türkçe dublaj izleme linki

The Last of Us 3 bölüm izle! The Last of Us 3. bölüm Türkçe dublaj izle
Abone Ol
İlk olarak Naughty Dog tarafından Playstation için geliştirilen The Last of Us oyununun diziye uyarlandı. Pedro Pascal ve Bella Ramsey'i Joel ve Ellie rollerinde ilk defa izleme fırsatı veren bir teaser daha önce yayınlanmıştı. The Last of Us yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar....

THE LAST OF US 3. BÖLÜM İZLE

The Last of Us'ın üçüncü bölümü, Tess'i (Anna Torv) kaybetme trajedisinin ardından 2. Bölüm "Infected"ın sonunda başlıyor . Isırıldıktan sonra Tess, Joel (Pedro Pascal) ve Ellie'nin (Bella Ramsey) güvenli bir yere gidebileceğinden emin olmak için kendini feda etti ve bu süreçte (ve iğrenç bir filiz öpücüğünden sonra) kendini ve bir grup hastayı havaya uçurdu.

THE LAST OF US 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

THE LAST OF US YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

1. bölüm: 15 Ocak 2023
2. bölüm: 22 Ocak 2023
3. bölüm: 29 Ocak 2023
4. bölüm: 5 Şubat 2023
5. bölüm: 12 Şubat 2023
6. bölüm: 19 Şubat 2023
7. bölüm: 26 Şubat 2023
8. bölüm: 5 Mart 2023
9. bölüm: 12 Mart 2023
10. bölüm: 19 Mart 2023

THE LAST OF US NEREDE YAYINLANIYOR?

The Last of Us dizisi ABD'de HBO Max üzerinden yayınlanıyor. Türkiye'de ise yayın haklarını BluTv satın aldı. The Last of Us 16 Ocak Pazartesi günü itibarıyla BluTv'de izlenimine açıldı. The Last of Us her hafta 1 bölüm olarak yayınlanacak. İlk sezon toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizinin devam sezonunun olup olmayacağı hakkında ise henüz açıklama yapılmadı.

THE LAST OF US DİZİSİNİN KONUSU

Naughty Dog tarafından geliştirilen, aynı adı taşıyan 2013 yapımı video oyununa dayanan The Last of Us, genç Ellie (Bella Ramsey) ve ona kıyamet sonrası ABD'de eşlik etmekle görevli bir kaçakçı olan Joel karakterlerinin öyküsünü anlatmaktadır. The Last of Us'de Joel'ın kardeşi ve eski bir asker olan Tommy da yer almaktadır.

The Last of Us'un çekimleri Temmuz 2021'de Calgary'de başladı. Haziran 2022'de tamamlandı. On bölümlük ilk sezonunun senaryosu Craig Mazin ile Neil Druckmann tarafından yazıldı. Dizinin müzikleri Gustavo Santaolalla tarafından bestelendi.

THE LAST OF US DİZİSİ OYUNCULARI

Pedro Pascal - Rolü : Joel

Gabriel Luna - Rolü : Tommy


Bella Ramsey - Rolü : Ellie


Murray Bartlett - Rolü : Frank

Anna Torv - Rolü : Tess

Merle Dandridge - Rolü : Marlene

Murray Bartlett - Rolü : Frank

Murray Bartlett - Rolü : Frank

Nico Parker - Rolü : Sarah

Con O'Neill - Rolü : Bill
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok