Son bölüm Mucize Doktor yeni bölüm 61. bölüm full canlı yayın youtube kesintisiz tek parça naklen

Mucize Doktor izle FOXTV canlı 6 Mayıs Perşembe günü izleyicilerle buluşuyor. İzle Mucize Doktor 61. bölüm yeni bölümünde FOX TV ekranlarında bekleniyor. Canlı yayın Mucize Doktor FOX HD izle olarak yayınlanan yeni bölümde son bölümden sonra ilgi arttı. Merakla beklenen 61. bölümde Ali'nin başına gelenler takipçileri tarafından bekleniyor. Tek parça full Mucize Doktor detayları ile ilgili bilgiler özet neler oldu konularını okuyabilirsiniz. Senaryosu, oyunculukları ile vatandaşların beğenisini kazanan Mucize Doktor son bölüm, Mucize Doktor yeni bölüm, Mucize doktor canlı izle, 6 Mayıs Mucize Doktor full izle detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

06 Mayıs 2021 10:45
Son bölüm Mucize Doktor yeni bölüm 61. bölüm full canlı yayın youtube kesintisiz tek parça naklen
Mucize Doktor 61. bölüm tercihleri olan izleyiciler FOX TV'de canlı yayın ekranlara geliyor. Mucize Doktor yeni bölümüyle 61. bölüm olarak FOX TV ekranlarında 6 Mayıs Perşembe gününde seyircisiyle buluşuyor.

Mucize Doktor 61. bölümü FOX TV 6 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 20:00'de yeni bölüm olarak yayınlanacak. Yeni bölüm Mucize Doktor 61. son bölüm canlı takip full detaylarıyla ekranlara geliyor. Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımına göre yaşananlar izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Mucize Doktor canlı yayın Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm...
MUCİZE DOKTOR 61. BÖLÜM İZLE CANLI YAYIN TIKLAYINMUCİZE DOKTOR 61. BÖLÜM ÖZET

Ali artık bir uzman hekimdir. Ama şimdi de önünde son derece zorlu bir karar vardır; o da hangi ihtisas alanını seçeceğidir. Ferman ve Muhsin, ayrı ayrı Ali'yi kendi alanlarına çekmeye çalışırlar. Diğer taraftan başka bir hastaneden yapılan olağanüstü bir hata iki ailenin kaderini kökünden değiştirirken Nazlı geceyi Ali'de geçirmek için planlar yapmaktadır. Ali bir yandan da evlilik telaşıyla uğraşırken sonunda karar anı gelir çatar. Ali hangi alanda uzmanlaşacaktır? Ferman gibi kalp mi? Muhsin ve Adil Hoca gibi beyin mi?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Önce Nazlı'yla evlilik kararı, sonra uzmanlık sınavı derken her şey üst üste gelmiş ve Ali köşeye sıkışmıştır. En kötüsü de Ali daha Nazlı'ya yüzük bile almamıştır! Bu sırada Muhsin'in bambaşka bir derdi vardır. O da babasıdır. Oğluyla hep problemli bir ilişkisi olan babanın riskli bir ameliyata girmesi gerekmektedir. Muhsin babasının ameliyatını Ali'nin yapmasını ister. Hem de uzmanlık kurulunun gözleri önünde! Ali bütün bu ani değişimlerle baş edebilecek midir?
MUCİZE DOKTOR OYUNCULAR, OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Seda Bakan
Hazal Türesan
Murat Aygen
Fırat Altunmeşe
Hakan Kurtaş
Hayal Köseoğlu
Bihter Dinçel
Korhan Herduran
Reha Özcan

BERHAYAT HASTANESİ NEREDE?

Berhayat Hastanesi olarak Mucize Doktor dizisinde geçen hastanenin gerçek hayatta olmadığı biliniyor. Dizide Berhayat Hastanesi olarak görülen yer İstanbul Pendik'te bulunan Medical Park Hastanesi'dir.

MUCİZE DOKTOR HANGİ DİZİDEN UYARLAMA

FOXTV'de yayınlanan dizi Mucize Doktor gerçekte Güney Kore'de izleyici ile buluşan bir diziden uyarlamadır. Dizi Amerika Birleşik Devletleri tarafından da uyarlanmış ve ismi "Good Doctor" olarak yayınlanmıştır. Mucize Doktor'un ABD uyarlamasında ayrıca sinema filmi de çekilmiştir.MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM 61. BÖLÜM İZLE

İlgi çeken bölümlerin en yenisinde Mucize Doktor son bölüm sonrasında Mucize Doktor canlı izle diyerek ekran başına kilitlenen vatandaşlar seyirci olarak meraklı bekleyişte. Mucize Doktor izle canlı yayın 61. bölüm, Mucize Doktor 6 Mayıs Perşembe bölümünü izlemek istiyorum diyenler için televizyon başında yerini alma zamanı geldi.

MUCİZE DOKTOR CANLI İZLE NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yeni bölümde yine birbirinden önemli maceralar Mucize Doktor 60. bölüm 29 Nisan Perşembe FOX TV'de saat 20:00'de yapılacak. İzle Mucize Doktor 61. bölüm full FOX TV yayın 6 Mayıs Perşembe Mucize Doktor dizisinde son bölüm büyük ilgi çekti ve 61. bölüm yeni bölüm merakla izleyiciler tarafından takip ediliyor.

FOX MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLE


Daha fazla göster
yukarı ok