Sahura ne kadar kaldı

28 Eylül Pazartesi

Sahura Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 19:07

Sahura vakitleri

Miladi Tarihİmsak(Sahur)Akşam(İftar)

'da iftara ne kadar kaldı? Türkiye'de (il il iftar, sahur imsakiye) Ramazan imsakiyesi 2020 yılında da Sporx.com Ramazan sayfası üzerinden takip ediliyor. Ramazan özel sayfasının üzerinde (iftar ve sahur vakitleri) yer alan menüden şehir ve ilçe seçerek dilediğiniz iftar, sahur (Diyanet imsakiye) saatlerine ulaşabilirsiniz.

İftar ve sahur saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz Sporx.com Ramazan sayfasında (Ramazan imsakiyesi) ayrıca 30 gün boyunca il il, ilçe ilçe iftar, sahur saatlerini de görebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan 2020 Ramazan İmsakiye'nin yanı sıra Sporx.com Ramazan sayfasında (2020 il il iftar, sahur saatleri) oruç nasıl bozulur, iftarda oruç nasıl açılır, sahurda oruca nasıl niyet edilir, sahurda ve iftarda hangi dualar okunur sorularına da cevap bulabilirsiniz.

AKYURT İmsak VaktiANKARA İmsak VaktiAYAŞ İmsak VaktiBALA İmsak VaktiBEYPAZARI İmsak VaktiCUBUK İmsak VaktiÇAMLIDERE İmsak VaktiELMADAĞ İmsak VaktiEVREN İmsak VaktiGÜDÜL İmsak VaktiHAYMANA İmsak VaktiKAHRAMANKAZAN İmsak VaktiKALECİK İmsak VaktiKIZILCAHAMAM İmsak VaktiNALLIHAN İmsak VaktiPOLATLI İmsak VaktiŞEREFLİKOÇHİSAR İmsak Vakti
TÜMÜ