Haber Tarihi: 03 Haziran 2024 18:26 - Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024 18:26

Prens 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Prens 2. Sezon, 9 Nisan 2024'te BluTV'de yayınlanmaya başladı ve izleyicilerle buluştu. İlk sezonun başarısını yakalayan dizi, yeni sezonda da eğlenceli ve absürt hikayeleriyle izleyicileri ekranlara kitlemeye devam ediyor. Peki, Prens 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Prens 3. sezon ne zaman yayınlanacak?
Abone Ol
Prens dizisi ilk sezonundan sonra şimdi de 2. sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Prens'in 2. sezon tarihi merakla araştırılıyor. Peki, Peki, Prens 2. sezon 6. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Farklı yerlere dağılmış karakterler tekrar Bongomia'ya döner ve bir aile birleşmesi gerçekleşir. Döndüklerinde Kalesh'i tahtta bulan Prens ve diğer aile üyeleri bu durumu umursamaz, hepsi tahtın sorumluluğundan kurtulduğuna sevinmiş gibidir. Bir yandan da Anarkhia ile Csillia arasında bir soğuk savaş başlar. Phillip ile Hasharia'nın düğününde Bongomia'lılar ile Saksonyalılar tanışır. Düğüne gerçekleşen baskın ise herkesi şoke edecektir.

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında, Türkiye'nin ilk yerleşik 'Virtual Production' stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisi 'Prens' ikinci sezonuyla yayında.

Prens 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Prens, yeni bölümüyle 30 Mayıs Salı 19.00'da BluTV'de yayınlanacak.


Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Gündem
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok