Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça 29. bölüm, 13 Nisan Masumlar Apartmanı yeni bölüm

Yeni bölüm Masumlar Apartmanı yine heyecanlı anlar gözlerden kaçmayacak. TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı som bölüm bu akşam ekranlara geliyor 13 Nisan Salı 2021 Salı canlı izle full yeni son bölüm 29. bölüm akşamında. Dizinin konusu Masumlar Apartmanı son bölüm öncesinde okumakta yarar vardır. Full tek parça izle Masumlar Apartmanı TRT 1 HD yayını ile 29. bölüm ekranlara 13 Nisan Salı Salı günü geliyor. Bu yeni bölümde vatandaşlar yeni bölüm Masumlar Apartmanı neler olacak merak ediyor. Senaryosuyla dikkat çeken ve beğeni kazanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü yine nefesleri kesecek.

13 Nisan 2021 09:50
Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça 29. bölüm, 13 Nisan Masumlar Apartmanı yeni bölüm
Yeni bölüm Masumlar Apartmanı ekranlarında 29. bölüm izle vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Yayınlan son bölüm Masumlar Apartmanı 29. bölüm olarak geçiyor ve TRT 1 ekranlarında yer alıyor. Masumlar Apartmanı 13 Nisan Salı günü  yeni bölüm, Masumlar Apartmanı son bölüm, Masumlar Apartmanı 29. bölüm, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı tek parça kesintisiz imkanları yer alıyor. Yeni bölüm beklentileri nihayete erdi ve Masumlar Apartmanı 29. bölümün yayınlanacağı gün olan 13 Nisan 2021 Salı günü geldi çattı. 

Full tek parça izle Masumlar Apartmanı TRT 1 HD yayını ile 29. bölüm ekranlara 13 Nisan Salı Salı günü geliyor. Bu yeni bölümde vatandaşlar yeni bölüm Masumlar Apartmanı neler olacak merak ediyor. Senaryosuyla dikkat çeken ve beğeni kazanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü yine nefesleri kesecek.

Masumlar Apartmanı 29. bölüm TRT 1'de 13 Nisan 2021 tarihinde Salı günü saat 20:00'de yayınlanacak.

MASUMLAR APARTMANI 29. BÖLÜM İZLE TRT 1 İÇİN TIKLAYIN


MASUMLAR APARTMANI 29. BÖLÜM ÖZET

Neriman'ın kaçma teşebbüsü başta Han olmak üzere herkesi şoke etmiştir. Safiye tam bir kriz halindedir. Evde durumlar iyice gerilir. İnci'nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale eder. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise hem Neriman'ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır.
 
Gülben'in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ancak her zamanki gibi Safiye'yle karşı karşıya gelir. Yağmur'un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han'ın canını sıkar. Esra ise Esat'a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

İnci henüz Han'ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han'ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben'i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben'i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman'ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman'ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

SON BÖLÜM MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE

Senaryosunu Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR? GERÇEK HİKAYE MASUMLAR APARTMANI

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?
MASUMLAR APARTMANI KİTABI MADALYONUN İÇİ

2004 yılında basılan Madalyonun İçi kitabı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan hikayelerin esin kaynağıdır. Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'dur. Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben, Safiye, Han karakterleri de dahil olmak üzere bir tüm eser Madalyonun İçi kitabından alıntılanmıştır.MADALYONUN İÇİ YAZARI DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

1947 yılında Ankara'da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış; Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapmıştır. 1973 yılında evlenmiş, sonrasında TRT'den ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü'ne asistan olarak girdi. 1977'de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1982 yılında üniversitede doçent olmak üzereyken, tercihini hocalıktan değil, doktorluktan yana yaparak üniversiteden ayrıldı. Bunun akabinde, Ankara'da 23 yıl boyunca serbest hekimlik yapan Budayıcıoğlu, hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı "Madalyonun İçi" isimli kitabını çıkardı.

2005 yılında en büyük hayallerinden birini gerçekleştiren Budayıcıoğlu, hastaların sosyal güvencelerini doğrultusunda, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açarak Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.Türkiye'nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olması özelliğini taşıyan merkez; ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği düzeyde olduğu için de önemli bir yer edindi.2008 yılında "Günahın Üç Rengi", "Hayata Dön" ve "Kral Kaybederse" isimli eserlerini yayınladı.

2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı.

Mesleki deneyimleri sonucunda yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı ve Camdaki Kız romanından uyarlanan, gerçek bir hayat hikayesinin ele alındığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Kırmızı Oda dizisi ve Masumlar Apartmanı dizisine de ilham kaynağı olacak! Tecrübelerini toplum ile paylaşarak çok boyutlu işlere imza atmaya devam eden Gülseren Budayıcıoğlu hekim kimliğinin yanı sıra, projeleri ile de takdir edilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM 29. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

İzle Masumlar Apartmanı 29. bölüm tek parça olarak Salı akşamı saat 20:00'de ekranlarda yerini alıyor. Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı 13 Nisan Salı günü TRT 1 ekranlarında seyirciyle yeniden buluşuyor.Masumlar Apartmanı 29. bölüm TRT 1 canlı izle, Masumlar Apartmanı izle, Masumlar Apartmanı TRT 1 tek parça, Masumlar Apartmanı yayın yeni bölüm, Canlı Masumlar Apartmanı son bölüm seçeneği ile detayları haberimizden okuyabilirsiniz.TRT ekranlarında Masumlar Apartmanı 13 Nisan Salı Salı günü canlı yayın ile ekranlara gelecek. En çok sevilen dizilerin başında gelen Masumlar Apartmanı 29. bölüm 13 Mart Salı günü yayınlanıyor.
Daha fazla göster
yukarı ok